Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2011. dec. 6. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
...
2011. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ufo jelenség.

A video kommentjeiben többen madarakat írtak.

A mozgásukból itélve szerintem inkább valamiféle rovarok, amik nem is olyan messze a nyílástól cikáznak, és megcsillannak a fényben.

2011. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még a videó leírásában lévő sztori is gyenge! Ki kamerázná a nagy semmit amikor nyaral?

Amúgy nagyon paranormális madarak, lúd félék vagy sirályok, mert NAGYJÁBÓL, de NEM TELJESEN szabályosan repültek.

Nem vagyok szkeptikus(nem tudom ki hiszi azt hogy egyedül vagyunk egy végtelen világban), de szerintem túl messze vannak az idegenek ahhoz, hogy egyáltalán kommunikálhassunk velük vagy tudjunk róluk.

2011. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hamisitvány. Nézd meg ezt a videót is ugyan azz csak más helyen:


http://www.youtube.com/watch?v=wQmut0XtD3s&feature=relmfu

2011. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hamisítvány-e (habár valószínűleg az), de nem is valami érdekes videó, én gyakorlatilag 3 mp után a háttérben lévő felhőt kezdtem el nézni, még az is izgalmasabb volt xD
2011. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:D
2011. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!