Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetek én is UFO?

Lehetek én is UFO?

Figyelt kérdés
Ha kilőnének engem egy ágyúból fel az égbe és látnának a NASA kutatói (vagy más kutatók) miközben szállok az ég peremén (vagy már az űrben), de nem tudnak beazonosítani engem hogy mi is vagyok valójában, akkor belőlem is lehet ezek alapján egy UFO? (azonosítatlan repülő tárgy)
2011. dec. 7. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, sőt gratulálnom kell te egy DAO(Dentified Asshole Object) is vagy egyben :D
2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát, vannak itt fura kérdések, pár apróság fizikából:ha kilőnek egy ágyúból valakit, mvan egy maximum erő, amit alkalmazhatnak, mert a tested cafatokra szakadna akkora erőtől mondjuk, mint a háborúban használatos ágyú,de azok se lőnek fel az űrig, ahhoz akkora erő kéne, hogy csak vér és húscafatok lennének kilőve, akkor viszont tényleg azonosítatlan lennél,mert senki se ismerne rá, hogy "az" egy ember volt.a másik dolog, ha valami véletlen folyamán sokerülne túlélni, a világűr, az egy érdekes dolog, ott nincs levegő, az ember teste pedíg törekszik az egyensújra, vagyis szét robbannál akkor is.vagyis: lehetsz azonosíthatatlan repülő tárgy, de nem fogsz örülni neki.
2011. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kilőnének 1 ágyúból mondjuk 1 tó felett akkor a fejed a tóba esne, a lábaid a túlsó partra, a többi testrészed meg cafatokra szétrobbanna a levegőbe amik lepotyognának a vízbe és a halak ennék meg a darabkáit.
2011. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zsákosfrodó:D válasza:
Simán lehetsz csak ha Magyarországból lövöd ki magad tuti, hogy a NASA nem fog észlelni :D Amúgy mostanában mindenre azt mondják,hogy UFO azt olvastam,hogy egy Orosz rakétára azt mondták,hogy ufo mert más alakja volt
2011. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsákosfrodó:D válasza:
Ja és tegnap láttam egy dokumentum filmet amiben megmutatták ,hogy lehet ufót csinálni meg,hogy mire mondják azt ,hogy ufó
2011. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 H.Jani ***** válasza:
ja
2011. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Lehetek én is, lehetek én is az egyetlen,

kinek szíve eddig még soha nem tapasztalt mértékben,

korlátok nélkül növekszik egyre,

a sztratoszférán át tör a végtelenbe..

Lehetek én is, lehetek én is az az egy, az az egy..."

2011. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
megfelelő drogok bevétele után nem csak UFO lehetsz... hanem ami szeretnél...!!!!!!
2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!