Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek UFO-k?

Marcell0001 kérdése:

Léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
hogyne!!!én is az vagyok és most a hosszú nyálkás ujjaimmal nyomom a billentyűket és a reptoid csajom épp most főzi a fincsi emberdarálthúsos főzeléket. Szép az élet!!!
2011. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azonosítatlan Repülő Tárgya-k? Igen léteznek, de nem mindegyik földönkívüli.
2011. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
persze, már láttam 2X is. De ezt komolyan mondom!
2011. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha ufo alatt földönkívülit értesz akkor igen, miért ne jött volna létre más bolygón is élet?
2011. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
persze
2011. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mármint azonosítatlan reülő tárgyak? Hogyne, egészen addig míg fel nem ismerik, hogy mi az.
2011. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Anyukám fodrászával egyszer dumáltam róla, amiko sétált haza békásmegyerről látott valami csésze alj szerű vackot. Még át is küldte nekem a képet a telefonomra, kinagyítottam itthon, és tényleg. Elég ijesztő. Na le lehet pontozni, de nem kamu. Én már kinőttem abból a korból.
2011. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ma 18:01

Nekem nagybátyám mesélt hasonló sztorit. Régen este mikor ment haza, látott valamit az égen felemelkedni amiről azt gondolta hogy tűzijáték. Megállt hogy megvárja hogy robbanjon, de nem történt semmi. Utána pedig 1 szempillantás alatt elrepült.

2011. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam egy forgó piros világító csészealj szerüséget úgy este 11-kor egy picit láttam de aztán bementem mert azt mondta tesóm hogy csak egy repülő féleség lehet.

De nem hiszem.

2011. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem a közvetlen környezetemben is láttak dolgokat...Mért ne létezhetne máshol is élet? És mért ne lehetnének olyan fejlettek,hogy ide eljussanak?!
2011. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!