Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nézitek a Discovery-t?

Nézitek a Discovery-t?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nyíltan azt mondják, hogy Skóciában több dimenzió kapu van, amit földönkívüliek használnak.

Adagolják ezt rendesen, szerintem nem kell 1 évtized hozzá, hogy a kormányok is hivatalosan elismerjék a létezésüket.

Egyszerűen túl sok a bizonyíték.


2011. dec. 18. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaj, ez már régi. Egy csomószór láttam már.
2011. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem Atlantiszon van a kapu?

Valaki Skóciába vitte, vagy ennyire skótok, a skótok, hogy még sajnálják a pénzt, hogy elutazzanak Atlantiszra, helyette kitalálnak egy saját kis történetet?

Amúgy meg, miért kell ezt elhinni? Jártál te ott? Odaszeretnél menni?

2011. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék körülnézni.
2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Akár mennyi bizonyíték lesz úgy se fogják bemondani a nagy hírt. Eddig is sokszor voltak már bizonyítékok pl a WOW jel is. Még se történt semmi. Pedig az a rádiójel nem volt kamu és egyértelmű hogy intelligens lények beszélgettek akik vagy nekünk üzentek, vagy véletlenül belehallgattunk a beszélgetésbe. Mégse történt semmi. Szal soha nem fogják bejelenteni mert az egész világnézet összeomolna. Képzeld el mi lenne a katolikus egyházzal ha kiderülne hogy az evolúció igaz. Még belegondolni is durva. Emberek milliói lennének öngyilkosok. Nem jelenthetik be.
2011. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

ma 21:42

+1

2011. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
SOHA nem fogják bejelenteni. Titkolóznak a köcsögök de nem baj nagyjából tudjuk a történéseket mert akár mennyire is manipulálnak és szugerálnak minket a reklámokon meg a híradón keresztül, szemünk azért csak van, és ha én azt mondom láttam ufót akkor láttam ufót és ne tudják már jobban hogy én mit láttam mert az én saját szememmel láttam ne nézzenek már hülyének!
2011. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

úristen hallod pont ezt néztem tegnap :D


de szerintem hülyeség

13l

2011. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát akkor ha bejelentenék hogy létezik a másik civilizáció valóban emberek milliói lennének öngyilkosok,új vallás is lenne talán...Szóval csak pusztán megakarják örízni a rendet azért titkolják el de anyira tesznek jót ezzel mintha bejelentenék..
2011. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kris.king ***** válasza:
Milyen dimenzió kapu? Van róla kép vagy videó?
2011. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha négy és fél milliárd évig nem foglalták el a Földet akkor csak nem a következő 10 évben fogják?!Egyébként is, a 2060-as években jönnek a vulkániak felkarolni az emberiséget, nem nézel Star Treket?"Dimenzió kapu" úristen..Amúgy meg miért pont Skóciában?Ha bármilyen fejlettebb civilizáció felfedezett volna, akkor már nem lenne GYK.hu.
2011. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!