Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez, ezen a képen? Szellem?...

Mi ez, ezen a képen? Szellem? Vagy csak cinkel a Discovery? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Bizonyára mindenki, illetve majdnem mindenki ismeri a Szellemlabor / Ghost Lab / című amerikai tudományos ismeretterjesztő sorozatot az Investigation Discovery-ról. Valamelyik nap leszedtem torrentről az egészet és érdekességet tapasztaltam. Van egy része, melyben egy halott lány szellemét keresik a pincében. 2x látható valami, amit a képen is mutatok. Mind a kétszer, mint vágóképsorozatként szerepel, lassítva max 1 mp-ig látható az a valami. Nem vették észre ők, mert szó sincs róla. Nem tudom, kamu vagy valóban lehet benne valami? Egyszerűen egy olyan csatornahálózat mint a Discovery, szerintem nem csalhatja oda, legalábbis remélem.


Hogy mindenkinek tiszta legyen itt a kép és a komplett epizód is.


LCD monitorosoknak mondom: Felülről nézve jobban kivehető, sötétben meg főleg.


Várom mindenki véleményét!



Tehát a kép:

[link]


És a teljes epizód:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 26. 18:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hát én azon a képen csak azt láttam hogy maszatos a kamera :P
2011. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
?
2011. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Tudományos ismeretterjesztő sorozat... Röhögnöm kell. Ilyenkor a sok sznob jut eszembe, akik azzal jönnek, hogy ők nem néznek kereskedelmi tv-ket, csak natgeót, meg discoveryt. Miközben azoknak sem magasabb a színvonala.
2011. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó hozzászólónak: Te meg legyél tisztába a snob kifejezés jelentésével.
2011. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem helyénvaló itt a "snob" kifejezés? Azt hiszem, elég világos, amit mondani akartam. Aki azzal dicsekszik, hogy nem néz kereskedelmi tévét, hanem Discoveryt: sznob. (Igen, sz-szel, így írják magyarul.)
2011. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nézek kereskedelmi tévét, de inkább a tudományos műsorokat nézem mint az Amerikai pite meg a többi tinib*zi filmeket, vészhelyzet, NCIS meg a többi szart... Azokból legalább lehet tanulni (már amelyikből) és nem azzal verem magam a "fészen" hogy ki, kit nyalt meg b@szott meg a valóvilágban. Pedig nem 50 éves vagyok, sőt még a fele is nagyon messze van.
2011. máj. 26. 20:12
 7/27 A kérdező kommentje:
Valóvilágozás, "fészezés", "lájkolás" nem "sznobság" hanem primitívség.
2011. máj. 26. 20:15
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
20:12. mostanában szinte minden műsor szórakoztató műsor, csak a pénzért készült, ez alól nem kivétel egy természetről szóló csatorna se. a legtöbb műsor pontosan annyira mű mint pl az amerikai pite.
2011. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

És, hogy hanyagoljuk a 10éven aluli szintet:


Konkrétan az ilyen képekben nem hiszek, de igen is lehetnek természetfeletti jelenségek, akárhogy hívhatjuk őket. Nagyon sok minden van amit mi nem észlelünk, de tény hogy léteznek. Nehogy már egy végtelen világegyetemben csak mi létezzünk emberek. Így hiszek a földönkívüli életben is és akármi másban.

2011. máj. 26. 20:18
 10/27 A kérdező kommentje:
Értem én, csak nagyon nem a kérdés irányába kanyarodtunk.
2011. máj. 26. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!