Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404! Ha nincs reainkarnáció...

404! Ha nincs reainkarnáció akkor mi történik a lélekkel a halál után?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam, hogy addig kell a léleknek vissza inkarnálnia a Földre, amíg rá nem jön arra, hogy egy halhatatlan enititás és születése pillanatától fogva súlyos agymosáson megy kereszül. De ha nincs inkarnáció akkor mi értelme az ittlétünknek és miért nem emlékszünk arra, hogy hol voltunk és mit csináltunk mielőtt a Földre születtünk?
2011. dec. 22. 15:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Honnan vagy ebben olyan biztos hogy átmész másik dimenzióba ha meghalsz? Mutass bizonyítékot én is szeretnék hinni ebben. De ne hülyeséget! Tudományos bizonyítékot!!
2011. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de így képzelem el a reinkarnációt.

Bizonyítékot sajnos nem tudok mutatni, ahogy Isten létére sem tudok bizonyítékkal szolgálni.


Egyébként mit fogadnál el bizonyítékként?

2011. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Egyébként 404-nek van bizonyítéka arra, hogy űrlényeket boncol?

És arra, hogy űrhajóval utazik az űrben?

2011. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
honnan veszitek,hogy csak erre a Földre lehet újjá születni?:D
2011. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondjátok hogy más dimenziókba és más bolygókra is újjá lehet születni? Hát ez csak találgatás.
2011. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%

A világegyetem nagysága emberi aggyal felfoghatatlan, elképzelhetetlen. Aki azt gondolja, a Föld bolygó az egyetlen, amin életjelek vannak, az önző, és buta. A Földön azért alakult ki az élet, mert a naprendszerünkben pont jó helyen pozicionálódik ez a bolygó, és az életkörülmények is könnyen kialakultak. Nem csak a Föld az a bolygó, ami jól helyezkedik el, hiszen a világegyetem szinte végtelen, és több, mint valószínű, hogy más bolygókon (még ha azok rendkívül távol is vannak) is létrejöttek életformák, sőt.. rengeteg olyan bolygó van, amin ugyan ilyen életkörülmények jöttek létre, mint a Földön. Ha számba vesszük a végtelenség fogalmát, és elkezdünk gondolkodni, rájövünk, hogy a végtelen számú Földhöz hasonló, vagy ugyan olyan bolygókon (amikre tekintsünk dimenzióként) ugyan az történik mint itt, csak valami mégis más. A más alatt érthetem azt, hogy lehet, hogy egy másik dimenzióban nem írok ide választ, hanem inkább megyek aludni, mert rohadt fáradt vagyok.. Egy másik dimenzióban nem követem el életem egyik legnagyobb hibáját, és teljesen máshogy alakul a sorsom. Egy másik dimenzióban csak 2 másodperccel később írom le ezeket a karaktereket. Végtelen számú dimenzió = végtelen számú lehetőség a gondolatokra, tettekre és azok bekövetkezésére.

És ha valaki ebben a dimenzióban meghalna, a másik dimenzióba is beleszülethet.. vagyis ezen a kérdésen még sokat fogunk töprengeni... és a választ valószínűleg soha nem kapjuk meg.

Isten nincs. (Legalábbis olyan nincs, amely ezt teszi a társadalommal. [vagy a teszi helyett jöhet a szó: hagyja])


Nem nagyon mennék ebbe bele, de mindenkinek ajánlom Stephen Hawking univerzuma c. sorozatot, de a Morgan Freeman, a féreglyukon át c. sorozat is mond egy-két elméletet.


És igen.. ez is csak egy elmélet, de a tudomány az evolúciót preferálja, bele lehet kötni, de nem állok vitába.

Mindenki azt gondol amit akar... én személy szerint a vallást az asztrológiához tudnám kötni (Zeitgeist c. film "bizonyítja"), és szektaként nézek rá.. és nem is foglalkozom vele. Nem mondanám hogy olyan ateista vagyok, aki annyira ellene van, hogy "Húú b_sszátok meg tiltsátok be a vallást!!" mert nem szólok ellene, hanem konkrétan lesz@rom, és inkább a Darwinizmus felé hajlok.


Ennyi fért bele. Akinek kérdése van, privi.

2011. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen az tényleg igaz, hogy a lélek akármilyen dimenzióban létezhet, mert multidimenzionális lény, de minél magasabb dimenzióban veszi fel az „anyagi” testet annál fejlettebb lélekről beszélünk. Tehát egy 5. dimenziós bolygón – földihez képest- tökéletes társadalmak vannak. Az embereket már szeretetközösségben élnek, nincs gyűlölet, korrupció, éhezés, betegségek stb. Telepatikusan kommunikálnak egymással, így nincs hazugság sem, amivel az embereket be tudnák csapni. Sokkal lassabb az öregedés is mivel képesek meggyógyítani és regenerálni a saját testüket. 7. és 8. D-ben már biológiai testre sincs szükség. És ha előző életemben egy magasabb, jobb társadalomban éltem, akkor minek jönnék egy alacsonyabba? Mert ugye mi jelenleg 3D-ben vagyunk. Sajnos ez a legalacsonyabb.


Amúgy abban is sok igazság van, amit loltot mondott csak azok nem dimenziók, hanem végtelen számú valóságok.

2011. dec. 23. 14:05
 18/27 A kérdező kommentje:

"A Biblia valóban mese. Az

újjászületésnek mi értelme van

ha úgy is megint meghalsz? Ha

mindig meghal az aki

újjászületik, akkor nem kéne

meghalni hogy ne kelljen

újjászületni. Ha minden

elpusztulna, minden élet, akkor

mi szülne téged újjá? Ha

minden megsemmisülne, hol

lenne az újjászületés? Vagy ha

semmiből kialakul az élet,

akkor megint csak nem

létezhet újjászületés, mert ha

mindig alakulna ki új élet, akkor

a régiek egy idő után már sehol

sem férnének el"


Azt hiszem értem, hogy mit akar mondani 404.


Igazából egyedül a biológiai test az, ami újjászületik. A lélek az halhatatlan, tehát mindig is létezett –ilyen vagy olyan formában – és létezni is fog. A természet és folyton újjászületik és az se a semmiből. Az emberi testek se a semmiből jönnek létre, hanem egy férfi és egy nő által. És csak a 3. dimenziós bolygókon van reinkarnáció. A magasabb dimenziókban a lények teste már nem öregszik vagy sokkal lassabban és akár több 10 ezer évet –földi időszámításban – is képesek ugyanabban a testben leélni.

A lelkek se a semmiből jönnek, hanem a Teremtőből, ami nem ugyanaz az Isten, aki a Bibliában van. És ha a lélek elvégezte a feladatát végigment az összes tanulási lépcsőfokon, akkor visszaolvad a Teremtőbe, tehát nincs olyan „nem férnek el".

2011. dec. 23. 14:29
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát 404 tuti nem erre gondolt.:)



Ez egy elmèlet.

2011. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
A kérdés végtelen sokaságú.. hiszen most is felmerül bennem hogy.. honnan tudod, hogy mi van az 5., a 6. és 7. vagy 8. dimenzióban? ;) Szerintem fölösleges a témát ennél tovább is boncolgatni, mert ezer meg ezer érv és ellenérv fog születni.
2011. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!