Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404! Ha nincs reainkarnáció...

404! Ha nincs reainkarnáció akkor mi történik a lélekkel a halál után?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam, hogy addig kell a léleknek vissza inkarnálnia a Földre, amíg rá nem jön arra, hogy egy halhatatlan enititás és születése pillanatától fogva súlyos agymosáson megy kereszül. De ha nincs inkarnáció akkor mi értelme az ittlétünknek és miért nem emlékszünk arra, hogy hol voltunk és mit csináltunk mielőtt a Földre születtünk?
2011. dec. 22. 15:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy 404 nem erre gondolt.


Ez számomra már rég nem elmélet, mert én már láttam 5. 6. dimenziós világokat meditáció közben.

2011. dec. 24. 16:27
 22/27 anonim ***** válasza:

Azis lehet,hogy egyszerűen 404-csak azért mondta,hogy nem,mert nem tapasztalta meg...és ezért nemtud beszélni róla,nemtudok róla ,hogy emlékezne az előző életeire.

Egyébként Cassius,elég műveltnek tűnsz,látom ez csak egy költői kérdés volt tőled,hogy minnél többen tanulhassanak.

2011. dec. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A reinkarnációban én sem vagyok 100%-ig biztos ezért lettem volna kíváncsi 404 véleményére.
2011. dec. 25. 15:43
 24/27 anonim válasza:
Azért nem emlékszünk, mert nem voltunk még előtte a Földön.Egy esélyt kaptunk, nincs ilyen újra próbálom..meg föléledek, mint a számítógépes játékokban... ahogy élsz abból dől el hogy utána hova jutsz...két választás van vagy a pokol vagy a menny. igazából te döntöd el, melyik utat választod. Kívánom, hogy jól dönts! Kellemes karácsonyt!
2011. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

De igenis az ember és a tudata is lehet örök életű.Csak ezt nagyon nehéz elérni.A testün kamiben élünk elég gyorsan elhasználódik,magyarán gagyi.

De attól még mert testeket cserélünk egy kevés ideig fenntartható test miatt,kár aztgondolni,hogy meghalnánk és soha nem térünk vissza testben.

Persze vannak,akik nem hajlandóak sokáig újra testet ölteni,főleg nem emberit.De sokszor csak igy lehet rendesen végrehajtani egy küldetést.

2011. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Kedves 18:39!


Igen ez a bibliai verzió, amivel én sose tudtam megbarátkozni. Minek a pokolra jutni, ha az ember már itt a Földön is megteremtette azt magának.

2011. dec. 26. 15:41
 27/27 anonim válasza:

18:39- es vagyok:)

Kedves kérdező, én is kérdezhetném, hogy minek ide visszajönni, egy ujabb testbe, ha már megteremtettük magunknak itt a Földön a poklot? A bibliában nem az a lényeg, hogy hogyan juss a földi "pokolból" az "igazi" pokolba, hanme az hogy hogyan menekülj meg előle, és juss egy sokkal de sokkal jobb helyre, ahol minden itteni bánatodat elfelejtheted. Én nem akarnék ide visszajönni:) De ebben az egy életben szeretném jól érezni magam, és szeretnék jól/helyesen élni.

Ha csak pl 10% esély van arra, hogy a Bibliai igazat mond,akkor én nem mernék vele játszani...:) De ez mindenkinek a saját döntése!! Boldog Újévet!

2011. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!