Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek szoktak...

A földönkívüliek szoktak embereket enni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 23:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
93%
Szoktunk
2011. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ha vannak annyira inteligensek hogy egyáltalán eljutnak idáig, nem hiszem hogy olyan hülyék lennének hogy hússal mérgeznék magukat..."


A húsevők, a ragadozók, mindig nagyságrendekkel intelligensebbek a növény evőknék, ez univerzális biológiai törvény, tehát semmi értelme annak, amit mondasz.

Pl a Drakonidák ha arra kerülne a sor, biztos, hogy nem válogatnának túl sokat.

2011. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

ma 19:11

Az univerzális fejlődéshez lehet hogy elengethetetlen a hús, de viszont ha vannak már annyira inteligensek, hogy meglátogatnak minket, nem hiszem hogy rákkeltő hússal táplálkoznak. Helyette lehet hogy kifejlesztettek valamilyen szerves élelmiszert, ami sokkal táplálóbb a húsnál... Az emberiség sem fogja tovább mérgezni magát, ha el ér egy bizonyos szintet. Keress rá a "hunzákra", ők egy ázsia népcsoport, európai jegyekell. (Hun leszármazottaknak tartják magukat) Na, náluk például egy rákos megbetegedést sem diagnoztizáltak mert soha nem esznek húst csak gyümölcsöket amik a földjükön terem. Rendessen kifejlődtek, sőt még egészségesebbek is azoknál akik hússal táplálkoznak.

2011. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Csak a reptoidok azok, akik válogatás nélkül megesznek minden emberi lényt.

De nyugi, 12 méteren belül kell lenned, ahhoz, hogy megérezzen téged (mármint a testszagodat) és azonnal utánad eredjen. Itt megjegyzem, hogy időbe telik az emésztés, így 1 ember - kb. 0,5 perc és ezt, egymás után csinálja, vagyis, ha 10 ezer ember van körülötted, akkor 5 ezer perced van arra, hogy elmenekülj és így tovább.

Ha már itt tartunk: legalább rendőrnek jók lennének a reptoidok - gondolj csak bele: ki az a hülye, aki ki akarna kezdeni vele? Bár Taigetosz olykor önkiszolgáló tud lenni... .

2011. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Dehogy is!

Tiltja a Galaktikus törvény az ember és egyéb faj evéset.

2012. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Napkiraly ***** válasza:
88%
Amikor a hullaházban dolgoztam, ott volt egy, az mindig leette a hullákról a fülcimpát. Amúgy nem.
2012. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Napkiraly, ez kiraly!!! :DDD


Nekem meg egy ismerösömet sem ette meg senki, es ismerösöktöl sem hallottam ilyesmit.

2012. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
86%

Én találkoztam olyannal de elenyésző am. meg akarta enni a karomat én meg jól orrbavágtam. Utána összespanoltunk azóta vele járok sörözni. Elég elvont haverjai vannak és a csajok sem valami jól. Elég harapósak :)))))))

idióta

2012. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom :)
2012. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem is megeszik az embereket. Fuuuuj, hogy kérdezhetsz ilyet :D
2012. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!