Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti is láttatok tegnap este...

Ti is láttatok tegnap este pontban éjfélkor vörös fényeket az égen lassan repülni? :O

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 12:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sokat ittál tegnap kérdező? Vagy vagy annyira vak hogy összelevered a kis világító gömböket (azokat a lámpásokat) vagy a tüzijátékokat, vagy a repülőgépeket vag a helikoptereket UFO-kal
2012. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Számodra ez igenis UFO volt, hiszen nem ismered fel azt a repülő fényes izét :)
2012. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
14:54-es vagyok...-fel,csak hogyan tudom feltenni,azt nem tudom,de próbálkozok vele
2012. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
gp file-ban van,ezt hogyan tudom milyen programmal nézhetővé tenni a gépen?-mert addíg nem tudom feltölteni...
2012. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
öhöm elmondom nektek Esztergom felőli oldalon észrevettem repültek felfele eltűntek egy magasságnál és előjöttek a másik oldalon... nem hiszem hogy ilyet tud a kívánságlámpás vagy a tűzijáték troll herok..
2012. jan. 1. 17:36
 16/23 anonim válasza:
én is azt mondom,hogy amit mi láttunk,tuti,hogy UFO volt,van is videóm,csak már fennt van a gépen,de nézhető formátumba kellene tennem,és valahová feltöltenem,hogy elhiggyétek,hogy tegnap mi is láttunk.pedig én eddíg kétkedve hittem bennük,de ha nem én látom,én sem hiszem el...megpróbálom valahogyan feltenni nektek...azon leszek,hogy meg tudjátok nézni
2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Te írj már egy privit hogy merre laksz és hogy volt vagy mi:O mert szerintem ugyan azt láttuk
2012. jan. 1. 17:46
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát én éjjel gyönyörű Sopronunk Főterén sétálgatva, a tüzijátékot bámulva már majdnem előkaptam minden nálam fellelhető műszaki berendezést,amivel képet lehet rögzíteni,amikor megláttam az égen lassan suhanni egy sötétnarancs színű kis gömbszerű valamit.Majd a párom felvilágosított,hogy az csak egy kívánság lampion volt.Szóval gyakran vélünk olyan dolgokat is földönkívüli jelenségnek,ami nagyon is földi!
2012. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
az UFO-k nem mertek idejönni, mert azt hitték támadunk.
2012. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez hasonlók voltak a gömbök amik repültek.

2012. jan. 1. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!