Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttátok Dunaharaszti felett...

Láttátok Dunaharaszti felett a narancssárga fényeket?

Figyelt kérdés

Az elműlt egy hónapban háromszor is láttam őket. Pl ma is juni 25 én este kb 11 éjfél között.


Hangtalanul repültek észak-dél irányba és kb 9 11 darab lehetett hármas négyes csoportokra oszolva.


gyanakodtunk hogy lhet csak valami ballonok vagy valami hasolnó. mint pl amit kínában eregetnek kis mécsesekkel. De ezek biztosan nem azok voltak mert a légmozgásnak ellenálltak.


Utánanéztem és már több más városban is láttak hasonlót. Ha valakinek lenne eseteg felvétele vagy fotója közelebbről az jelezze mert szívesen vetnék rá egy pillantást.


Mindenkinek mondom hogy figyelje az eget mert érdekes jelenségeknek leszünk tanúi a következő néhány hónap során.


2011. jún. 26. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem nem


tökéletesen csillagos volt az este. NEm húztak csóvát és nem adtak ki semmilyen hangot.


Volt hogy három ment egy,más mellett azonos távolságra.

2011. jún. 26. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttuk mi is. És nem tudom, mi volt az, de mindenesetre érdekes volt.
2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem is.


Jó lenne egyszer úgy beléjük futni hogy van az embernél egy távcső is...


Szerintem simán lehetnek ufo-k is bár nem tudom mit keresnének ezen a helyen ??

2011. jún. 26. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
én tavaly, szeptember 4-én láttam ilyen csillagszerű valamiket. le is fényképeztem őket
2011. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 genya a punk válasza:

Hello

Örülök, hogy nem csak Én láttam ilyen érdekes fényeket, mert azt hittem hülye vagyok. Én ma hajnali háromkor(2012.05.31) és teganp este fél kilenckor valami kék csészealjszerőséget láttam, és nem hullócsillag, nem is csillag volt, abban biztos vagyok.

2012. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi ma este láttunk Szombathely közelében egy sárga valamit az égen. Sokkal alacsonyabban szállt, mint egy repülő, és amikor meg akartuk figyelni, egy helyben maradt és távolodott, majd teljesen eltűnt. Az egészet egy halk zúgás kísérte. Narancssárga fénye volt, ami akár lampion is lehetne, de a semmiből tűnt fel, és itt a környéken biztos, hogy nem csinálnak ilyet...
2014. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!