Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidok mennyire intellige...

A reptoidok mennyire intelligensek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 23:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Bírom hogy ti olyan dolgokról beszéltek tényszerűen, amiknek a létezésük teljesen valószínűtlen.
2012. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Sokaig azt gondoltam, amit az elsö, hogy agyalagyult unatkozok szorakoznak a reptoidos kerdesekkel ezen a forumon. Most, hogy leirtad ilyen pontosan, eszembe jutott egy tenyleg nagyon szavahihetö, hosszu emailes üzenet, amiböl mar majdnem elhittem en is, hogy ennek lehet valami valosagalapja... (Arra nem emlekszem, hogy reptoidnak neveztek volna, de ilyesfele kinezetünek irtak le.) De csak majdnem!!!

EZUTON SZERETNEK MEGNYUGTATNI MINDEN REPTOIDTOL TARTO OLVASOT, hogy azota en legalabbis a sajat következteteseim alapjan, egy altalam nagyon tisztelt es sokra becsült termeszetgyogyassal is konzultalva rajöttem, hogy NINCSENEK.

Miert? Mert nem kell ahhoz mas faj, hogy az emberben valaki kart tegyen, (sajnos) az emberben is megvan ez... Miert terjednek akkor ilyenek? Valasz: mert valaki meg akar felemliteni embereket? Es az miert jo? meert energiat nyer, ebböl taplalkozik...

Ha barki mas, emberre veszelyes leny lenne is itt, akkor mar nem lenne emberiseg.

Tehat reptoid nincs. Felelem lehet, es (annak adott vagy nem adott) energiak.


Bocsanat, ha nem gyöztelek meg, nem is ez volt a celom. Javasolnam mindenkinek kerdeseket feltenni maganak, kerdö modban gondolkodni es nem elhinni mindent feltetel nelkül, hanem megvizsgalni, meggyözödni rola. Föleg nem kell elöre felni. A legbutabb mondas a "jobb felni mint megijedni", ugyanis ha felsz elöre akkor annak adsz energiat, akkor eleve nem napfenyesen zajlik attol fogva az eleted, tehat magad idezed elö amitöl felsz. Reptoidot nem tudsz elöidezni azert, ennek fizikai megtestesülesehez tul sok energia kene, de esetleg egy bekatol jobban megremülsz, mint kene.

Tenyleg nyugodjatok el, ha ez a többoldalalas sz@r okozza itt a reptoid maniat, mert amiota ezt rendbe tettem magamban, nekem bekesek a napjaim, es tenyleg azt hittem elöször, hogy ez egy virtualis jatekszerböl valo figura, amivel a gyk-n "jatszadoznak".

23.39

2012. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
00:19 gyanús, hogy ilyen hosszan írtál, szerintem te egy reptoid vagy és ezzel akarsz manipulálni minket...
2012. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Most nem tudom, hogy ezt viccböl irtad-e. Abban a hosszu emailben azt irtak, ezek a lenyek a Föld alatt vagy hol vannak, nagyon is valosagosak es lathatoak, es par emberrel szövetkeztek, akik utjan iranyitjak a vilagot, es csak emiatt az email miatt tudom elhinni, hogy a reptoid tema mögött akar valoban allhat igazi felelem is, emiatt nem vicceltem a 2. hsz-tol!

De mint irtam, csak gondolkodj racionalisan. Meggyözni nem akarlak, mert Dale Carnegie Sikerkalauza ota tudom, hogy nem lehet senkit (elolvasas utan atgondoltam, tenyleg ezt tapasztaltam en is), aki meggyözödik rola, az mar maga is nagyon közel volt a dolog igazsagahoz.

De az az email tenyleg engem is napokig gondolkodoba ejtett, pont azert, mert felelmet idezett elö! A felelem legyengiti az embert. Ez mindig jusson eszetekbe, amikor emailen vagy barhol valaki ugy akar rad hatni, hogy a "jokedved közepette" (vagy "normal" hangulatu vagy) hirtelen "lehuz" egy keptelen temaval, amiröl nem is bizonyitott, hogy igaz, megis elülteti benned a bogarat. Ha felelmet kelt, de csak egy "kitudjamiez" tema ez, akkor ne foglalj mellette allast magadban, hanem vizsgald meg, menj bele. Ha elfordulsz a tematol, mert felsz, akkor mar felsz, ez nem jo. Vizsgald meg es ha rajösssz, megnyugodsz, hogy nincs reptoid.

Mindezt ugy ertem, csak javaslom!

Amugy mas temaba is hosszan irok.

00.19

2012. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Az email nagyon ravasz, valos adatokkal ötvözi a hülyeseget, es ha sokaig olvasod, az ember hajlamos atelni (ahogy a filmet is), igy urra lesz rajta a felelem. A felelem pedig legyengit...

Nagyon sok valos tenyt is ir, pl. a nepesseg 6%-a birtokolja az összes vagyon 97%-at..stb, emiatt csaloka! Gazdasagi tenyeket, vallalati csalasokat magyaraz meg az ismeretlen idegenekkel, amik mögött persze mind az ember all.

Emiatt javaslom: okosan! Kerdeseket feltenni es rajönni.

Irok peldakat, es az egyszerüseg kedveert reptoidnak nevezem amit ott ki tudja mar, minek vagy volt-e nevük, ez nem maradt meg bennem.

Az email szerint pl. a par szövetseges = uralkodok, multik. Vagyis a multiknak miert kene annyi penz, mit csinal vele, eszerint a reptoidoknak megy ez is, akiknek persze nem a penz, hanem az a celja, hogy kicsinaljak az embert.

...

Ez a gondolatmenet ott hibadzik, hogy a penz olyan jellegü dolog, hogy abbol barmennyi van, akkor is több kell, ezt mindenki tudja ugye magarol is?! A vagyak ilyenek. Barmit elertel az eletben, mindig többet akarsz. ez visz elöre. A vagy. Különben meghalnal. Tehat a multik mögött nem kell reptoidnak allni, a multik is emberek, akiknek mindig több kell...


Következö, ami eszembe jutott: az uralkodok az email szerint reptoid leszarmazottak vagy reptoidok. Ezt igazolja a furcsa, bamba tekintetük, eldeformalt fejük. Talan meg Tutanhamont is felhozza peldanak, aki kb 20 evesen meghalt rengeteg veleszületett betegsege volt.

...

Ezzel az a baj, hogy egyes uralkodoknak azert ilyen a tekintetük, betegsegeik, mert evszazadokon keresztül az uralkodok nagyreszt a csaladon belül hazasodtak, es a genetika okozza ezt. (Kisebb-nagyobb elmezavarra utalo tekintet)

...

Sok.sok tenyt felhoz, elferdit, tevesen magyaraz, erröl szolt ez az email, es ha esetleg ez tartana rettegesben barkit, akkor javaslom, inkabb olyan kerdeseket feltenni, amiböl kiderül, mi van emögött, hogy rajöjj, hülyeseg ez a reptoidos ize.

00.19

2012. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Talán választ adhatna a kérdésre, ha a Mantogot használnánk. Ki tudja, hogy mi meddig jutott Richard Shaver óta.
2012. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
40%
NEM LESZ SEMMILYEN VILÁGVÉGE SEMMILYEN INVÁZIÓ ÉS REPTOIDOK NEM LÉTEZNEK B+
2012. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
09:07 hogyne lenne, szerinted miért ilyen enyhe a tél? A reptoidok készítik elő a terepet maguknak, nekik magasabb hőmérséklet kell.
2012. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

ma 12:22

A túlzott gázkibocsájtás, vagyis a globális felmelegedés az oka az enyhe télnek.

2012. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Sajnos sokkal intelligensebbek az embernél.

Ők ugyanis rendesen, az evolúció útján szerezték az intelligenciájukat, ráadásul sokkal korábban kezdték meg a fejlődésüket, mint az emlősök (így az emberszabásúak is).

Az embert meg úgy alkották meg génmanipulációval, hogy direkt beépítettek egy biztonsági faktort, nehogy túl intelligensek legyünk, és jobban lehessen minket manipulálni, irányítani.

Szóval ami a legtöbb földönkívülinek, és más földi intelligenciának evidencia (párhuzamos világokba utazás, 6. érzék, "tisztán látás" ) az az embereknek olyan felfoghatatlan, hogy nagy részük el sem hiszi, hogy ilyen létezhet.

Pedig a mi vakságunk a természetellenes, és ezt sokan ki is használják, nem csak a reptoidok, de a kis szürkék is.

Emiatt a biztonsági "fék" miatt olyan az elménk számukra, mint egy nyitott könyv, amibe ha akarnak, még írni is lehet.

2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!