Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidok mennyire intellige...

A reptoidok mennyire intelligensek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 23:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Amennyire a hívői.
2012. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Komolyan, mintha minden racionalis ervem eddig felesleges

lett volna, pedig annyira igyekeztem, hogyha tenyleg valakinek felelmet okoz ez a reptoid tema, akkor segitsek neki...

Az egyik valaszbol jutott eszembe amit anatomiabol tanultunk, azota gyereknevelesi könyvben is olvastam, teljesen logikus ez is: evolucios fejlödes szempontjabol az agyfelepitesben a legkisebb agyuak pont a hüllök! Azt hiszem csak kisagyuk van. Ehhez kepest a következö fokozat a ket agyfelteke, az embere meg meg ehhez egy +, hogy mindez össze is van kapcsolva, es ezzel sokkal több agypalya keletkezik, azaz sokkal okosabb. Pontosabban utana lehet nezni!

Ha jol ertettem, valami gyikfelenek irtatok a reptoidot,ami hüllö, igy mar csak emiatt sem aggodnek. :)

De akinek a fenti magas, gondoljon csak egy kis gyikra, nehogy mar az tartsa rettegesben!? Ha meg szamitanak reptoid temaban a racionalis ervek.

Komolyan, en egy nagyon nyitott ember vagyok, mindent megvizsgalok, mielött allast foglalok magamban rola, emiatt vagyok nyitott az ezoteriara es emiatt juthatott a korabban emlitett email is a tudomasomra, de szamomra erthetetlen, hogyha valakinek tenyleg ilyen felelme van, az miert nem olvas nyitott szemmel... Akin a felelem elhatalmasodik, az meg mar panikbetegseg kategoria, tenyleg vegyetek komolyan! Na de remelem, mielöbb tuljuttok rajta, ehhez sok sikert!


00.19.

2012. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Előző!

1 Hiába írtál racionális érveket, bele-bele olvastam ugyan, de ékezetek nélküli szövegből nem vagyok hajlandó 1-2 mondatnál többet olvasni. Egyszerűen nem rongálom magam ilyenekkel.

2 Én is nyitott vagyok, és amennyire bizonyítékért kiáltanak a tagadók, pont olyan megdönthetetlen bizonyítékokért kiáltok én is. Bizonyítékot a nem létezésükre.

3 Hüllőnek mondják őket, de nem hüllők. A hüllők hidegvérűek, ők nem. A dinoszauruszokból fejlődtek ki, nem a hüllőkből. A dínók pedig hírhedtek voltak az intelligenciájukról!

[link]

2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mivel tudják, hogy ezen a bolygón él Chuck Norris és mégis idejönnek, gondolom eléggé buták!
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Hat en meeg az ekezetes irast is hajlando vagyok elolvasni annak ellenere, hogy külföldön elek es itt ilyen billentyüzetröl tudok irni, nyitott vagyok a masikra is!

(Persze tudom, hogy akarhonnan bonyolultan elöhivhato a magyar billenytüzet, ami viszont jelentösen lelassitana a szamitogep elötti tenykedesemet, mivel egyesevel kene raklikkelni az egerrel a betükre.)

Ha valaki ennyire ragaszkodik a felelmeihez, termeszetesen engedem, hogy ragaszkodjon, es az erveim nem nekik szoltak, hanem azoknak, aki azokat el akarja engedni.


Beleolvastam az elöbb belinkelt oldalba, es igen, ilyesmikröl volt szo abban is, amit kaptam. Ezek nekem azert nem hihetöek, mert mar eleve gyanus, hogy a felelemkeltesre megy ra, miközben semmi megfoghato sincs benne!! Sem egy utalas, honnan az adat, honnan szarmaznak a leirtak, sem egy regi könyv/kutatas szama, semmi! Miközben olvasod, megis, egyre inkabb felelmed lesz. Erröl irtam, igy nyer energiat. Ezert a helyetekben, akik ilyenekbe beleolvastok, addig megallnek es nem folytatnam, mig eldöntöm magamban, az EDDIG olvasottak igazak-e vagy nem. Bizonyitekot keresnek. Amire nincs bizonyitek, az nem hat rad közvetlenül, attol nem kell felned! (Raersz majd, ha bekap, mert ugyse tudsz smmit tenni a "reptoid-irodalom" szerint.) Tehat addig is csak azert nem felnek, mert a felelemmel annak következmenyeit vonzod az eletedbe, es nem a tengerparti nyaralaset vagy az alomautot, penznyeremenyt, alompasit, böseges joletet..stb. Csak amennyire töled telik, teremtsd okosan az eletedben a gondolataiddal, szerintem! Termeszetesen csak az arra fogekonyaknak szantam ezt a par gondolatot, aki arra fogekony, az ugyis tudja.

00.19

2012. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nagyon intelligensek, intelligenciájukat mutatja, hogy ők az államapparátuson és a pénzrendszeren keresztül irányítanak minket. Meg a titkos társaságokon (illuminátusok, szabadkőművesek, bilderbergek)is.


Eredetükkel kapcsolatban mindenkinek:


Nem idegenek, ők is földi eredetűek mint mi. A földön fejlődtek ki. Én tudományos magazinokban hallottam róluk. Egy pár tudós elgondolkozott azon, hogy mivé fejlődtek volna a raptor félék.


Elég sok tudós szerint adott időt az evolúció a raptoroknak arra, hogy elérjék az intelligens formát.


http://www.youtube.com/watch?v=HHAFNsMP-iM

http://www.youtube.com/watch?v=UiEmem2rFOY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6HpBgsnJB4c&feature=related

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
gyerekek ha gondoljátok keresek nektek egy orvost :S
2012. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Atlanta ***** válasza:
A kérdés egyszerre idiota és zseniális . A hulyek vonzák az embereket még azokat is akik nem hulyék. Így kell figyelmet felkelteni . Egy bolond 100-at csinál. Azért vagyok itt ,hogy nevessek de nem volt egy humoros írás sem hova lett a humor érzék. Vagy már ez a reptoid téma kimerült. Pedig reptoidok vannak. A kérdező is egy reptoidiota. :-) Vagyis a reptoidok idioták.
2012. jan. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Haggard: ezzel nagyon egyetértek. Azt próbálják megetetni velünk, hogy a dioszauruszok 60 millió éve kihaltak. Pedig valójában 60 millió évük volt a fejlődésre, ők lettek a reptoidok. El sem tudjuk képzelni hol tarthatnak, összevetve azzal, hogy még az emberiségnek is sikerült párezer év alatt eljutnia a mikroprocesszorig. Olyan fejlettek, hogy a mi csökevényes érzékelésünkkel (látás, stb.) eszre sem vehetjük őket. Pedig itt vannak és befolyásolnak minket, már a majáknak is ők adták át a 2012-es világvégéről szóló tudást, nem véletlenül.
2012. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
01:39 ha nincsenek érvek, akkor jön a személyeskedés, mi?
2012. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!