Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek tényleg...

A földönkívüliek tényleg rendszeresen látogatják a bolygónkat?

Figyelt kérdés
Miért teszik ezt? Mit csinálnak itt?
2011. dec. 9. 21:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Vizsgálódnak. Az emberek is lemennek rendszeresen az óceán mélyére vizsgálódni. Ők miért ne tehetnék?
2011. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Meddig tart innen párszáz fényévről átugrani.
2011. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
Hahó ember!Nem jártak még itt földönkívüliek!
2011. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2011. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Nekem van egy csomó elméletem az földi élet kialakulására. Az egyik az, miszerint az idegenek irányították ide a meteoritokat, amivel az élet kialakulásohoz szükséges aminosavak érkeztek. De mivel az aminosav önmagában nem elég, valahogy a DNS-nek is ide kelett kerülnie, na vajon hogy? Meg ott a másik dolog is. Ha nem lett volna a nagy bumm ami kipusztította a dínókat elég valószínü hogy nem mi(emlősök) hanem gyíkszerű életformák laknák be a földet. Amik nagy valószínüséggel inteligensek lennének... Lehetséges hogy egy idegen kísérlet alanyai vagyunk, hiszen csak bele kell gondolni az ember miket művel az álltala primitívebbnek hitt élőlényekkel. Így már nem is olyan nehéz elképzelni.
2011. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
nem tudja senki
2011. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
lol a nagy bumm = ősrobbanás, a dinókat kipusztító meteor csak egy nagy volt amiből már nemegypár ére a földet 4,5 milliárdos pályafutása során
2011. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Azt is nagy bummnak hívják, sajnos te sem vagy kellő képpen informálva. Ha a dínók nem haltak volna ki akkor az emlősök nem nyertek volna teret, és egyikünk sem lenne. És igen, a földet rengeteg becsapódás érte de az szárazföldi élet kialakulása után az volt a legnagyobb ami megölte a dínókat. Csak nézz a Mexikói öbölre, mit gondolsz hogy alakult ki? Ha nem vagy tisztába a dolgokkal, szerintem nem kéne légből kapott hülyeségekkel érvelned.
2011. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64 millió éve haltak ki és kb 150 millió évig uralták a bolygót sztem 18 éves vagy te is.. ne játszd már a tapasztaltat még ahhoz bölcsebbnek kell lenned..
2011. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"64 millió éve haltak ki és kb 150

millió évig uralták a bolygót"


És ez most hogy jön ide? Meg az hogy én hány éves vagyok? Az a baj, hogy nem tudsz már ésszerű érveket felhozni? Elég szánalmas.

2011. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!