Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » SOS! Mik ezek? (Kérdésed túl...

SOS! Mik ezek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most fürdéskor fura lila foltokat találtam a lábamon és a testemen!!!Nem ütöttem be sehova,semmi! Viszont olyan furcsát álmodtam,hogy felettem van egy "műtőlámpa" szerű valami, körülöttem pedig bara csövek!!!

Lehet ufók voltak? elvitttek volna magukkal?


2012. jan. 22. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

nekem az a véleményem hogy nagyon unatkozol plusz túl sok sci-fit néztél:)amúgy hallottál már a fényhatásokról?


na csá

2012. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó rosszat álmodhattál és ennek hatására lehet leestél az ágyról. Ha nem emlékszel rá akkor az azért lehet mert félálomba voltál. Fiatal korban az alvajárás esélye is nagyobb a fejlődébe lévő idegrendszer jól meg tudja szívatni az embert.

Gyakorlatilag egy hajléktalan vagy pici falun tanyán sivatagban lakó embert sokkal több eséllyel vinnének el az ufók ha belegondolsz mint téged a városból. Már ha léteznek a kis zöld emberkék és nem egy mese ez is csak mint a farkasemberek.

2012. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkorba nem mindig működik rendesen az alvási paralízis, hiába alszol el, a tested nem bénul le. Az álmaid alapján lehet te magad okoztad a sérüléseket. Az alvási paralízis másik válfaja pedig, amikor felébredsz, de nem múlik el a bénulás 1-2 percig.
2012. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!