Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van azzal az izével ami...

Mi van azzal az izével ami jön a föld felé?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:19
1 2 3
 11/24 Bartichello válasza:
Petya válaszára írva, ami 2028 ban jön, az egy aszteroida, Apofisz a neve. Az utolsó számítások szerint a földhöz ilyen közel még nem merészkedett aszteroida mostanában. A műholdak magassága alatt húz majd el. Persze ez még változhat szóval dolgozni kell az ügyön
2012. febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ez valóság és azért jön az izé hogy elvigye az olyan hülyéket mint te
2012. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Petya741 válasza:
Bartichello.Igen csak nagyjából fel vázoltam.ami azt illeti én úgy hallottam hogy egy kis bolygó.De ha már ketten is le írtátok hogy aszteroida akkor lehet hogy én tévedtem
2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az aszteroida és kisbolygó egy és ugyanaz, szóval nem tévedtél.
2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
sajnos szemből fogja megközelíteni a Földet erre fel kell készülnie kivédeni az ESA nak és a NASA nak, hogy eltéritsék
2012. febr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
0%
A Föld felé érkező aszteroidák,nagyrésze,még a légkörbe érkezés előtt elég.Általában,olyan forró,hogy csak max. csak egy kis darab maradhat. Nem kell aggódni.
2012. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Petya741 válasza:
csak ez egy kicsit nagyobb lesz és nem ég el
2012. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

mikor elég közel ér kib*sznak az űrbe vmi ku*vanagy bombát ami nem felrobbantja hanem a lökéshullám megváltoztatja a repülési pályát

csókolom

2012. febr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez ami várható sajnos, azt mondják, több km nagyságú. Szóval elég rizikós az elkövetkező 50 éve a Földnek.


Az a bazi nagy kavics" sajnos igaz, és az is hozzá jön még, hogy a Nap aktivitása minimum vagy volt olyan 2010 ban hogy a csillagászok azt mondták nulla volt a napfolt tevékenység-- vagy is, egy ki jégkorszakot is kapunk.


Úgy látszik a természet is ismeri azt a közmondást, a szegény embert az ág is húzza, mert a baj nem jár egyedül...

2012. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Mielött elérné a Földet nyitnak egy hipertér ablakot a Föld túloldalára és megmenekülünk, ha nem sikerül a hipertér ablak akkor mindenki megy az alfa-bázisra és új civiizációt építünk.
2012. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!