Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van azzal az izével ami...

Mi van azzal az izével ami jön a föld felé?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:19
1 2 3
 21/24 19david86 válasza:

a légkörbe belépő tárgyakkal kapcsolatban:

nem ég el minden. tévében is mutattak olyan "űrszemetet" amik, a becsapódás erejétől elszenvedett károkat leszámítva, sértetlenül értek földet.

mondok egy jobb példát. az űrrepülőgépek. vannak olyan anyagok amik nem égnek el, hiába a sebesség.

2012. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mivan?
2012. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 DravenH.P. válasza:

Az Apofisz-ra gondolsz szerintem 2029 Április 13-án jön meg!

2036-ig többször megkerüli a földet,és ha minden igaz akkor közelebb is elhalad mint a hold van tőlünk.Ennyi!

2012. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bartichello válasza:
Válasz arra hogy mi okozhat kárt a Földünkben. Az én tudomásom szerint, ha egy 10 Km átmérőjű aszteroida v kisbolygó becsapódna a földbe ez már nem tudna elégni, teljes ökológiai katasztrófát idézne elő. Ahol becsapódna ott persze egyből minden KO. A föld többi részén, mivel a sok por meg hamu ami a légkörbe kerülne eltakarná a napot sajnos. Úgy hogy mindenki szépen éhen halna, és persze hideg is lenne. Szerintem ezt csak valami mély bunkerben, 30-50m minimum 10 évre elegendő élelemmel és vízzel lehetne megmaradni
2012. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!