Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a badacsonyi görényember?

Mi az a badacsonyi görényember?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 16:52
1 2
 11/16 Napkiraly ***** válasza:
Nem találhattad ki, mert dédnagyapám hobbija volt hogy badacsonyi görényemberre vadászott (sőt, egyszer még Ausztráliában is járt és lőtt egy köcsögkengurút). Már előtted is feltalálták a spanyolviaszt, a badacsonyi görényember igenis létezik!
2012. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen is létezik kikérem magamnak azt az állítást hogy kitaláció.

Igaz nem kell vadászni rá .De pont jurtába subába van.

Sőt azt hiszem múltkor még kocsiba is ment egy kört egy kis apróért megmutatta magát.De azóta visszavonultan ér de azért van neki t home nettje.

2012. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mustafa33 ***** válasza:
Mi az hogy kitaláció? Igeni s van. Csak nem badacsonyi de kisszebeni. Velem lakott egy szobán 4 évig a kollégiumban. Hogy penetráns volt a szaga az nem kifejezés...
2012. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mustafa33 ***** válasza:
Ja, meg tegnap a szendrőládi görényasszony állt előttem a sorban.
2012. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Menj el a parlamentbe ott sok van...
2012. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
SSJGoku!Légyszives hozz írásos bizonyítékot,2 szemtanút,az illetõt aki kérdezte,és akkor elhiszem hogy te találtad ki ameddig ez nincs addig nyugi,ennyi erõvel azt is mondhatnám hogy én találtam ki a Mátranovak-i Fanyûvõt
2012. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!