Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy kis segítséget kérnék....

Egy kis segítséget kérnék. Valakinek volt valamiféle észlelése (földön kívüliekkel kapcsolatban) az elmúlt 2-3 hétben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit "elraboltak" , meglátogattak,... bárhogy hívjuk a lényeg hogy találkozott a lényekkel. Hónapokig semmit sem tudtunk róla aztán megjelent.

Akivel valamilyen formában kommunikált ezaz ember annak mindnek szörnyű fejfájása lett...Megkértek hogy beszéljek vele mert nem önmaga.(Személyesen nem akart találkozni csak telefon meg email...) Két napid hánytan a beszélgetés után és szörnyű rémálmok kínoztak.


Valaki tapasztalt már hasonlót?

Mi vagy mik csinálhatják ezt?


MINDEN MÉG A LEGMEREDEKEBB LEHETŐSÉG IS ÉRDEKELNE.

De legfőképp a megoldás.

Mit tehetnénk hogy ujjra a régi legyen..????


2012. febr. 15. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nemtudom mit szívtok de ütős cucc...
2012. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
És a környékén lakókat meg már egy egész orvoscsoport kezeli, és nem tudják mi az oka a hetek óta tartó migrénnek, és hányásnak.. Sok ökörséget hallottam már, de ez..! :DD
2012. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ez szerintem nem volt válasz de azért kösz.....
2012. febr. 15. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Itt ne számíts értelmes válaszra! Értelmes emberek se nagyon vannak itt,csak gyerekek:).Amúgy,ha érdekel,privátban leírom a véleményem.Itt azért nem,mert jön majd a fikázódás!
2012. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Evele123 ***** válasza:

A földönkívüliek képesek befolyásolni az ember agyát, pozitív vagy negatív infókat elültetni benne, amik valami hatására hirtelen előjönnek. Képesek megváltoztatni az ember mentalitását is vagy az egész addigi viselkedését. Nem érzel félelmet, amikor meglátogatnak, csak végtelen nyugalmat, mert ezt is befolyásolni tudják.

A nagy fejfájás és hányás (szerintem) a sugárzás miatt lehet, meg kellene mérni az illetőt Geiger-Müller-számlálóval. Lehet, hogy érdekes eredményt kapnátok.

Nem lenne egyedi eset, már a Bibliában is írtak róla, amikor Mózes lejött a hegyről és hozta a kőtáblákat, sugárzott egész arcában...

Az én egyik ismerősöm ismerőse új szívet kapott az ufonautáktól,az orvosok már nem segíthettek volna rajta, lemondtak róla. Amikor az ismerősöm találkozott a barátjával, megkérdezte tőle, mi újság van vele. Azt mondta, hogy elvitték az ufók és beültettek neki valami pacemakerhez hasonló dolgot, kinyitották a lelki szemeit is. Azt is mondta, hogy most már az övéké lett (hieroglifákhoz hasonló írás van a mellkasán), de az embereket is szolgálja. Elmondta az ismerősömnek, hogy azért nem talált állást egy jó ideje, mert valaki rontást rakott rá. Ő meg egy füstölővel, imával leszedte róla a rontást és egy héten belül talált munkahelyet.

Azóta eltelt pár év, de az ismerősöm azóta nem látta a barátját...

2012. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen,a fejfájást sugárzással lehet magyarázni,nekem is ez jutott elsőre eszembe,de hát azért ezek a sugarak nem hinném,hogy a telefon hálózaton át is terjednek :D! Szóval ez valami nagyon fura dolog lehet! Kérdező,kérj segítséget a RYUFOR munkatársaitól,biztosan tudnak valami segítséget nyújtani az ismerősödnek!
2012. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig fáj az ánuszom, nagyon meredek élmény volt.
2012. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!