Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért komolytalanítjátok el...

Miért komolytalanítjátok el az egész gyíkemberes (dinosauroidok/reptoidok) témát mindenféle hülye kérdéssel? Miért rakjátok fel ugyanazt a kérdést ezerszer ezen lényekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 02:11
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Aki nem értelmes választ ír, azt lepontozom. Mibe kerülne rendesen válaszolni?
2011. nov. 1. 02:18
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Most így konkrétan melyik kérdésre gondolsz ? Mert én nem vettem észre és kérlek linkeld mind a két kérdést, mert így végülis magad ellen beszélsz.
2011. nov. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ilyenkor miért nem jár senki itt. Pörögni kellene a témának, holnap munkaszüneti nap van, gyerünk emberek, ráadásúl halottak napja is van, nem lehet menni partyzni.
2011. nov. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

PL:

Randim van holnap egy Reptoiddal. Mit vegyek fel, mivel lepjem meg? 21/L


A Romulánokkal, vagy a Vulkániakkal kellene szövetkezni a reptoizék ellen?

2011. nov. 1. 02:46
 5/44 anonim ***** válasza:
48%
Igen, sajnos sok Gyík van itt, aki azt hiszi mert hülyül azzal nagy hőssé válik, közben semmit sem tudnak a világról meg a Reptoidokról sem.
2011. nov. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%

Komolytalan, nem létező reptoidokkal kapcsolatos témára nem lehet komoly,értelmes választ adni.

Akkor sem,ha sok ostoba hisz bennük.

2011. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem.

A raptoid egy dinoszauruszfajta. Bizonyítékok vannak a létezésére (régészeti leletek etc...)

A reptoid meg valami egészen más. Valami newages kitaláció...egyenlőre...


A kérdező mégis perjellel mintha összemosná őket....Így elég furcsa.

2011. nov. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
49%
Hagyjátok már abba gyerekek ezt a reptoidos baromságot. Mennyetek a humor kategóriába vagy csináljatok magatoknak egy honlapot ahol terjeszthetitek ezeket a meséket.
2011. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%

Egy kitalált agymenésre szerinted lehet komoly kérdéseket kiírni? Mikor kérdezzük hogy milyen bizonyítékok vannak rá akkor jobb esetben belinkeltek egy blogot, vagy honlapot, ami semmit sem bizonyít.

Akkor meg mit vártok?

2011. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Error ***** válasza:
39%
Jövő decemberben sírva fogtok rohanni az Ellenálláshoz hogy megvédjen!
2011. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!