Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy titkos holdi expedíció...

Egy titkos holdi expedíció során egy Annunaki halottra találtak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 11. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamire rábukkantak, akár annunaki, akár sem. Elég érdekes, már sokszor olvastam, hallottam erről a Holdon talált testről.
2012. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen Annunaki és ez egy független hírforrás.
2012. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit találltak volna a holdon orrba szájba lődöznék fel az űrcsiklókat hogy minnél több darabját megkaparintsák és valószinű az idegen holttest lenne az utolsó amit elhoznak
2012. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már orrba-szájba lődözik fel az "űrcsiklókat", csak minket egyszerű embereket nem avatnak be. Ha mégis kiderülne, hogy ez a holttest valódi és tényleg egy földönkívülié, akkor tömeghisztéria törne ki az egész világon. Annyira azért a NASA vagy akármelyik beavatott hivatal sem hülye, hogy ország-világ elé tegyen egy ilyen dolgot.
2012. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
milyen tömeghisztéria_? tényleg ezt felteszem kérdésbe?
2012. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
Elég farokságnakhangzik. Natehát: Az aluminiummakik lezuhannak a holdon, aztán mivel több aluminiummaki nem jön nekik segíteni, ezért széthordják az űrhajójukat hogy várost építsenek belőle. De aztán az aluminiummakik meghalnak de csak egyiknek marad meg a hullája amelyik olyan mintha tegnap dobta volna fel a pacskert és még csak nem is büdös, így az apollóban viszik haza, be se csomagolják. A többi aluminiummaki pedig már mind elrothadt ezért azkat nem hozták el. Viszont nem az alien cuccot hozzák el, hanem az aluminiummaki hullát (biztos kíváncsiak voltak milyen az íze). Ezt komolyan gondolja valaki?
2012. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy igaz.
2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Napkiraly ***** válasza:
Nem zárom ki hogy igaz, de valószínűtlen. Amit igazolt dolognak látok az az, amit az első holdon járt űrhajósok egyike mondott. Két félelmetes lény figyelte őket végig a holdraszállás közben. (Aldin mondta azt hiszem) Ő nekem hiteles forrás, de ez az űrhajós dolog, háát. Miért nem jött értük segítség mondjuk?
2012. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nos, ez nekem már egyre inkább kezd hasonlítani a Transformers 3-ra :D :D :D ...amugy én abban hiszek, hogy HA találtak is valamit a világűrben, azt nem fogják elénk tárni!
2012. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudjátok ti, hogy mi az az Annunaki? Mert nem úgy néz ki... :D
2012. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!