Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tapasztaltatok már olyat,...

Evele123 kérdése:

Tapasztaltatok már olyat, mint én (energianyalábok és röpködések)?

Figyelt kérdés

Történt egyik éjjel tavaly nyár végén, hogy amikor egyedül laktam egy albérletben, arra eszméltem az éjjel kellős közepén, hogy egy energianyalábban vagyok és éppen visszahuppanok az ágyamba. Láttam magamat, amint átmegyek a falon keresztül, mintha ott sem lett volna a fal, egyenes vonalban mozogva érkeztem az ágyam fölé.


Egy másik éjjel arra ébredtem fel, hogy egy aranyszínű energianyalábot irányítottak a férfiasságomra, ami enyhe nyomás formájában érződött, és meleget is éreztem.


Tudom, hogy tapasztalataim valósak, egyébként nem alkoholizálok, nem élek semmilyen droggal vagy tudatmódosító szerrel.

Normális válaszokat várok.

Köszönöm


2012. márc. 11. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet alvásparalízis.
2012. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvittek a Reptoidok.
2012. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg vannak ezek a 4. típusú találkozások, de azokra nem emlékeznek az emberek, csak mély hipnózisban jönnek elő az emlékek. Úgyhogy ezért lehet alvásparalízis.
2012. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki leírná pontosan, mi az anyámkínja az az alvásparalízis?
2012. márc. 11. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
röviden halucináció pl. nagy stressz helyzetben vagy, ki vagy merülve akkor szokott előfordulni
2012. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amikor az agyad "REM" szakaszban van, éber, de még álomban.. azt szokták ráfogni manapság minden különös élményre, amit szemtanú nélkül tapasztalsz :D B)
2012. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A testen kívüli tapasztalásnak vajmi kevés köze van az ufóészleléshez!


-.-'

2012. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első esetben pusztán testedből kilépve haladtál a 1324.dimenzió fele (épp erről írtam egyetemi pályamunkám, írj privátot ha érdekel)

2. esetben, enyhe utalás arra, hogy nincs minden rendben a hugyvezetékeddel, egészségeddel, menj orvoshoz

szívesen

2012. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TomMunk ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy van egy éberség és alvás közötti állapot, ami csak ritkán, de előfordul. ez egy olyan állapot, amikor már látod magad körül a világot, de mozogni nem tudsz, mivel egy alváshelyzetben van a tested, amikor az agyad nem enged mozogni, de mivel alszol, ezért halucinációszerű álmokkal összefonódik az általad látott világ, és ezt látod. Ez természetes dolog, de hogyha nagyon zavar, hogy néha-néha ilyen állapotba kerülsz, akkor orvostól nyugodtan kérj tanácsot. Hidd el, nem fog kinevetni, mert ez egy olyasmi kellemetlen, és néhány esetben veszélyes állapot, mint az alvajárás. De ha élvezed is, akkor sincs nagy gond, mert ez egy rendellenesség, de nagyobb élettani hatása nincs.
2012. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
viccen kívül, lehetnek esetleg űr lények,ha már semmivel nem tudod magyarázni,és biztos vagy,hogy úgy is történt,nem kizárt,hogy a mai rohanó világban kifárad az ember testileg, lelkileg,és egy trauma is hetekig, hónapokig stresszbe hozhatja az embert ,de tudományosan közelítem meg,ha pl: léteznek idegenek,nem lehetetlen az az elmélet sem,mert vannak bizonyítékok,és majdnem ugyan annyi ellenzés is kb 50-50% ellene és mellette a szavazat :) én a mellette oldalon állok,mert ha van ember,és van állat,és ha van űr akkor miért ne lehetne hozzánk hasonló lények az űrben?
2012. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!