Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok X. kerület...

Tapasztaltatok X. kerület Kőbánya Kertvárosban furcsa dolgokat?

Figyelt kérdés
Csak azoknak szól a kérdés, akik itt élnek, vagy akik ismerőstől hallottak már történeteket.
2011. okt. 31. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én nem...de gondolom te IGEN...mesélj..
2011. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Én nem hallottam még semmit. :O
2011. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez nekem nem szól, de te írj nekünk valami kokrétat. Aztán majd vagy lesünk vagy röhögünk. ;)
2011. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A temetőben biztos vannak érdekes dolgok...
2011. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Előző...Kicsit konkrétabban?

Kérdező:Mesélj te mit tapasztaltál.

2011. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy hol laktok, de aki esetleg itt lakik, az tudja, hogy itt nagyjából ismer mindenki mindenkit


már nem egy embertől hallottam furcsa sztorikat

pl, pont ma barátnőmtől, egyik este ment haza, egyik haverja haza vittet kocsival, és látták, hogy barátnőm tesójának szobájában ég a villany és mozog a függöny

barátnőm tesója lent volt Pécsett koleszban, senki se volt otthon, mire barátnőm felért az emeltre a villany le volt kapcsolva

nálunk pedig pont valamelyik nap történt, beszélgettem anyukámmal, ő bent ül a szobájukban az ágyon, én pedig a folyóson álltam, egyszer csak elkezdett becsukódni az ajtó a szemünk láttára

ez egy új ajtó és akad, tehát amilyen szélességre nyitod, ott marad, és egész biztos nem nyúltam hozzá, és minden be volt zárva késő este, tehát a szél se lehetett

este néha sötétben furcsa sikolyokat hangokat lehet hallani

tudom, hogy furcsán és hihetetlenül hangzik, és sokan nem hisznek és nem is fognak nekem hinni, de ezek tényleg megtörténtek

2011. okt. 31. 20:56
 7/21 A kérdező kommentje:
a temetőről mit hallottál?
2011. okt. 31. 20:57
 8/21 anonim válasza:
62%
Ez durva...Én nem tapasztaltam soha semmi ilyesmit,és nem is szeretnék:/
2011. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Temetőről? Hát konkrétan azt hallottam, hogy egy halott apáca a saját sírját gondozta... Ezt egy ismerősömtől hallottam! Szóval én egyedül be nem mennék az Új köztemetőbe, az biztos!
2011. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 King of Reptoids ***** válasza:
66%
Felderítőink jártak arra mostanában.
2011. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!