Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy ősi atomháború után...

Egy ősi atomháború után kényszerűltek a Reptoidok a föld alá?

Figyelt kérdés

Mindenki ismer ősi atomháborúkról szóló feljegyzéseket, hiszen tele van velük a feljegyzések, pl Mahabharata. Most egy új megvilágításba helyezve lehetséges, hogy végűl ősi háborúk okozták, az egykor földön őshonos Reptoidok főld alá menekülésést ?


http://www.youtube.com/watch?v=FlvrIZzav_Q


2012. márc. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Gondolkozz már...ha akkor atomháború lett volna, akkor még ma is radioaktív lenne a környezet.

Plusz milliónyi bizonyíték lenne már erre a teóriára. Mivel nincs, ezért kamu. Reptoidok nem léteznek.

Saját magatoknak mondtok ellent...az egyik Reptoid b*zi azt mondja h jönnek űrhajóval év végén, a másik azt mondja h a föld alatt laknak... Most akkor melyik?

Szilveszterkor mit fogsz kitalálni, miért nemért ide az űrhajó heh?

2012. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem menekültek a föld alá.


Hatalmas csillaghajókkal elmenekültek erről a bolygóról, de hamarosan visszatérnek, mert megkerülték a galaxist.

2012. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem , a négyes metró építkezés miatt vannak a föld alatt.
2012. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kertben fel szoktak jönni és mindig mesélik, hogy mi van odalenn.
2012. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neked kellene a föld alá bújni kérdező a szánalmas h¨lyeségeddel.
2012. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én itt a téma szakértője vagyok, mert olvastam a Mahabaharatát. Persze csak a rövidített változatot. Ebben nem találtam atomháborúra vonatkozó leírást, ezért úgy vélem, hogy a reptoidok nem a föld alatt élnek, hanem űrhajókkal távoztak, és azokkal is fognak visszatérni.
2012. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések mindig felvidítanak :)
2012. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen atomháború?

A badacsonyi görényember kényszerítette őket a föld alá, és most ott szövetkeznek ellene. De hiába, a badacsonyi görényember egy hunikum, megvan benne a magyar vér, és legközelebb a holdra száműzi őket újabb 5000 évre.

Úgyhogy no para, a világvége elmarad, és másnap ugyanúgy fogtok menni suliba. :P

2012. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi a...fasz...Pap leszek, az ku*vaisten!

Mi a lofasz az a reptoid? Te valami sci-fi IQ fighter vagy? Komolyan mondom rosszabb vagy, mint a kereszteny fanatikusok akiket neha lathatsz az ATV-n vasarnap. Az emberek miert ilyen unintelligensek?

Miert nem lehet minden ember logikailag egy ateista szintjen?! Annyira inkoherens ez a vilag...

Jo, higgyetek istenben, satanban, az ittlako urlenyekben, szellemekben, kis zold nagyfa*zu manokban, meg fagyit kulazo beszelo hamburgerekben, de kerlek titeket,ne bass*atok fel a hatranyos helyzetu tudasotokkal, es a harom agysejtetekkel mert felrobbanok. Komolyan...hogy a ku*va eletbe talaltad ezt ki? Miket nezel te???

Nezz inkabb Discovery-t, meg National Geographic-ot, meg ilyeneket. A sci-fit en is szeretem,de AZ CSAK FILM!! ...

2012. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!