Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan találkozhatnék UFO-kal?

Hogyan találkozhatnék UFO-kal?

Figyelt kérdés
Kérlek komoly válaszokat irjatok ne oylat hogy fű meg drog. Köszönöm :)
2012. febr. 22. 19:23
1 2
 1/15 anonim válasza:

Komoly válasz: SEHOGY

Nem tudnak felkeresni minket, olyan nagy távolságok vannak a világűrben, meg amúgy is a Föld csak egy tű a szénakazalban.

2012. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Az UFO továbbra is egy tárgy.
2012. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy mekkorák a méretek. Laci tudom hogy egy tárgy : Untitled Flying Object.. :D Csak ha idegent irok akkor egy ember is lehet idegen számomra.. Ugye érted :)
2012. febr. 22. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha itt valaki is tudná akkor ezentúl minden ember menne tracspartizni az ufókhoz....
2012. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj egy társkereső oldalon !
2012. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyomozz utána hogy hol van a legtöbb ufo észlelés, menny oda aludj a szabad ég alatt.
2012. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Néz a tükörbe és választ megkapod.
2012. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt ne várj az értelmes válaszra! Én mindig megkérdezem azoktól,akik felteszik nekem a kérdést,hogy hogy láthatnak ufot,hogy figyelték-e legalább egy,de inkább több órán át este az eget? Mindenki csak kikerekedett szemmel néz...Hát igen.Figyelni kell az eget és nem csak felpillantani,hanem kimenni jóidőben,távcső,hálózsák,stb...Enélkül nagy szerencse kell,hogy bármit is láss!
2012. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ufo vagyok, és szívesen találkoznék veled.

De csak ha titokban tartod, és nem csinálsz rólam képet stb.

El is vinnélek magammal egy hétre, sőt különleges képességet is kaphatsz ha szeretnél.

2012. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rossz időben rossz helyen vagy akkor találkozhatsz ilyesmivel,nekem sikerült de nem tudom elmesélni mi volt valójában,el kellene mennem egy hipnózisra hogy elmeséljem magamnak,nyílvánosan azért nem vállalnám be a dolgot!
2012. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!