Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez a reptoid örület? Pár...

Mi ez a reptoid örület? Pár tinédzser szórakozik, a többiek meg szájtátva csodálja Őket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Sok zagyvaság helyett hiteles információk vannak a reptoidokról,és a tevékenységükről,céljaikról?Van itt valaki aki értelmesen el tudja mondani mi a fene ez az egész reptoid mizéria????????
2012. márc. 13. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kb te is az vagy amit kérdeztél a lenti kommentből itélve. Nincsenek reptoidok.
2012. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiteles információk a reptoidokról???


ajaj...

2012. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ez mind marhaság. A dimenzióugrás meg ilyesmi. 404 (ne mntom mennyire ismered) szerintem egy tinéndzser aki nem tud mit csinálni azt ilyeneket írkál ki hogy ismert legyen. Ha nem hát akkor bocsánat. Reptoid??? Régen UFO-k voltak most már reptoidok is meg annuniaikak vagy kik vagy overal vagy mmik már nem tom . De bakker ezek mind ilyen agyonhívő (bocsánat a megjegyzést) hippik. Mos ttuti van valami más faj vagy civilizáció a földön kívül bazi távol de azok nem akarják leigázni a földet SE,nem akarnak misztikus elrablásokat SE. Én ISTENBEN HISZEK MEG JÉZUSBAN nem az ufok ban... Meg ilyen hiperűrnemtudom mi meg rezgések. Ez mind hippi meg ilyen szektacsoportos izék. Amelyek mágikus hatalommal rendelkeznek. Azt hiszik.. Meg beszélnek az ufókkal. HA LÉTEZNEK UFO-K AKKOR KÉRÜNK KÉZBEN FOGHATÓ BIZONYÍTÉKOT,VAGY EGY OYLAN HÍRT AMI BIZONYÍTJA HOGY A FÖLDET FIGYELIK,NEM CSAK A MŰHOLDAK HANEM MÁSOK IS. A reptoidok már egy új kitaláció. Meg az első apollos holdraszállás mikor egy annuizé női holttestet találtak az sem igaz... Egy rendes igazi bizonyítékot kérek akkor elhiszem hogy léteznek..
2012. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
látom komolyan veszed a trollkodást...
2012. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

15: 12 -eshez (felettem kettővel)


Idézek:

"Mos tuti van valami más faj vagy civilizáció a földön kívül..."

Megint idézek:

"Én ISTENBEN HISZEK MEG JÉZUSBAN nem az ufok ban..."

Már ne is haragudj de az egyik szavad üti a másikat. Először " TUTI" hogy léteznek más fajok a földön kívül, azaz biztos vagy benne hogy vannak, hiszel bennük.

Utána, én Istenben hiszek.......nem az ufok-ban. Már meg nem hiszel bennük. :S

De nem is ezért írok.

Idézek :

"HA LÉTEZNEK UFO-K,

AKKOR KÉRÜNK KÉZBEN FOGHATÓ BIZONYÍTÉKOT..."

Először is, UFO-k léteznek, ugyanis ez nem mást mint Azonosítatlan Repülő Objektum-ot jelent(Unidentified Flying Object). Vagyis ha te az otthoni repülőgépeddel felszállsz és röpködsz a levegőbe és én utána a megjelent hatóságoknak nem tudom megmondani hogy mit láttam akkor az UFO-ként lesz elkönyvelve. Az UFO kifejezés nem egyenlő a földönkívüliekkel!


És akkor ami felb*szta az agyam...

Csak akkor hinnél egy földönkívüli életformában ha kézzel fogható bizonyítékot kapnál róla. Kérdezem én, Isten és Jézus létezéséről mikor kaptál kézzel fogható("rendes, igazi") bizonyítékot??? MI ????????

2012. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látjátok... Ilyen az,ha valaki csak úgymond "ami előttem van abból alkotok véleményt" színvonalon van. A reptoid fogalom egy régi sorozattal jött be aminek V a címe. Buták vagytok,hogy nem néztek utána... [link]
2012. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!