Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak olvassa el valaki ezt...

Csak olvassa el valaki ezt kérem!?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy nem ide illik (az ezzel kapcsolatos kategóriába is írtam már, de úgy látom oda jóformán komolytalanok irkálnak) Csak kérem olvassa el valaki, aki ért ehhez valamit, vagy értelmeset tudna hozzászólni.


-Még most is alig hiszem el, amit láttam. Egyszerűen muszáj volt ide írnom. Most kb. fél órája jöttünk haza kocsival Gy-M-S megyében Rábaközben (pontos helyet nem merek írni, m tuti hülyének néznek, 2 kis falu között láttuk rét és erdő van ott).

Szóval egy réten, erdő szélén egy kb. 5x-6 m2 nagyságú nagyon fényes gépet láttunk. Ott volt már akkor, mikor arra jártunk, nem volt kombájn v traktor vagy vmi más. Erős fény bocsátott ki magából felfele egy furcsa alakban, nem egészen függőleges irányba. Először csak a fényt láttuk, néztük, hogy mi az isten az, m elég erős fénye volt, aztán gondoltunk messzebb megyünk tőle, kikerüljük. Hát elmentünk onnan, de pont abba az irányba, amerre a gép volt, m előtte csak fényt láttuk csak. Aztán a gépet is távolról...... Ha vki azt hiszi ez egy fake, kamu hazugság, hát megesküszöm, hogy igaz. Hang, mozgás nem volt körülötte, negyed órán át figyeltük megijedve azt a valamit. Video vagy kép nincs, m totál ledöbbentünk, amit láttunk!! Nem érdekeltek eddig az ufo-s dolgok, nem figyeltem rájuk, de most nagyon megijedtem.


2012. márc. 25. 22:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Amúgy meg mit zavar, ha földönkívüliek jönnek ide?
2012. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy kamerás mobil sem volt kéznél? Én tuti lefotóztam volna, akármennyire is be vagyok tojva :/
2012. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Fotóval azért hihetőbb lenne.
2012. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Juj ne már...nagyon megijesztesz.komolyan.
2012. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
55%
nyugodj meg, úgysem látod többet, lépj tovább
2012. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
azért eléggé pánikba vagyok (látszik is m ide írok, facebookra kiposztolgatni nem fogom, m nem akarom h mindenki rajtam röhögjön, amiért nekik nem volt ilyenbe részük, itt azért inkognitóban tud maradni az ember, m tudom hogy 98%-a nem hiszi el, amit írok) m az egy dolog, hogy elhiszem léteznek, látogatnak minket, de sose gondoltam bele abba, h látni is fogok valaha ilyesmit!
2012. márc. 25. 22:44
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
egy gépvolt, nagy lámpával. Miért kéne ennek ufonak lennie? És ha nem tudtátok mi az,akkor miért nem mentetek oda megnézni?
2012. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
nem akartam senki se megijeszteni, bocsánatot is kérek tőletek! Csak kíváncsi vagyok h mégis mi a fene volt az, hogy látott-e valaki itt közületek ilyet v hasonlót.volt nálam kamerás telo meg anyámnál is csak még levegőt venni is majdnem elfelejtettem, nem hittem el, amit látok.
2012. márc. 25. 22:47
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy ezt láttad, de miért gondolsz rögtön ufóra? Abból, amit leírtál (nagy erős fénye volt, ennyi) abból akár bármi lehetett.
2012. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
először kombájnak néztük vagy traktornak, m már láttam azokat este kivilágítva elég sokat, de azoknál látni, h lámpákból jön a fény, messziről is Ennél meg egy valamiből jött ki, egy fénycsóva, mint egy felfelé irányított refi, de nem volt egészen függőleges, mintha félkört írt volna le és akkora volt mint egy szoba (4-5-6 vagy 7 m2)
2012. márc. 25. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!