Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy nem értelmesebbek...

Lehet hogy nem értelmesebbek alapvetően az idegenek, csak jobbankihasználják a 98%-ot?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam az idegeneken miközben néztem a velük való interjúkat és arra jutottam, hogy szerintem nem is okosabbak mint mi, egyáltalán nem igaz ez. Csak jobban kihasználják az agyuka 98%-át ? Einstein mondta, hogy csak 2%-ot használ az átlag ember ki, szerintem ő ennél jóval többet is. De ha ki tudnánk használni a maradékot ami sokkal több, és szerintem az ufók ezt teszik, akkor már űrhajókat építenénk ?
2012. ápr. 4. 00:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egész agyunkat kihasználjuk...

Bár nem mindenki...

Vannak bizonyos funkciók amiket nem te irányítasz. EZ AZ a bizonyos nagyobb százalék: szervműködések, reflexek...

2012. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Milyen interjúkat néztél idegenekkel? Nem fedeztünk fel semmiféle idegen életet, nem kell minden hoaxot elhinni.


"és szerintem az ufók ezt teszik, akkor már űrhajókat építenénk ?"


Az azonosítatlan repülő tárgyak (UFO) építenek űrhajókat?? Kicsit fogalomzavarban szenvedsz.

2012. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Te lehet, hogy csak az agyad 2%-át használod...

Én javarészt az egészet...

2012. ápr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj kedves kérdező, hogy neked nincs mit kihasználnod 98%-ban.
2012. ápr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
miért kell hülyének nézni a kérdezőt?nem hiszem el hogy nem értitek mire gondol...az egész agyat felhasználjuk de tudatosan csak egy nagyon kevés %-át vagyis ha teljesen tudatosan tudnád irányítani az agyad funkcióit,akkor képes lennél a szivedet is leállítani vagy megérezni a mágneses hullámokat stb,amiket most is csinál az agyad de nem te tudatosan,ezért nem is tudsz számitásokat végezni az agyaddal,bár jóval többet tudna mint egy számítógép.
2012. ápr. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
50%

Az agyunkat 100%-ban használjuk.

Az elménknek használjuk a 2%-át.

2012. ápr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy az agyunknak csak kis kapacitását használjuk ki, egy elterjedt tévhit. (10%-ot szoktak egyébként mondani.)

az elme, mint olyan, elvont dolog, nem mérhető...

2012. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, javaslom olvasd el ezt:

[link]

2012. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint te?


Amúgy sajnos Einsteinnel kapcsolatban máskor mondják a 2%-ot. Van egy fejtörője, amit úgy tartanak, hogy csak a népesség 2%-a tudja megoldani. De még arra sincs bizonyíték, hogy tényleg Einstein találta volna ki. [link]


Meg olyat is olvastam, hogy Einstein aszondta, hogy ha a hadköteles embereknek csak a 2%-a mondana nemet, ellehetetlenülnének a háborúk...

2012. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Biztosan nem használjuk ki csak max 2%-ot és ezt Einstein tudta is. Nem hiszem hogy az ufók sokkal okosabbak lennénekmint mi, mivel ők is az evolúció termékei, de valahogyan jobban képesek kihasználni agyukat és szerintem ez a döntő mi ebbenmaradtunk le, ebben rejleneklehetőségek. Hogyan lehetne ezt jkihasználni ?
2012. ápr. 4. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!