Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha egyszer eljönné...

Szerintetek ha egyszer eljönnének az idegenek, milyen szándékkal jönnének?

Figyelt kérdés

Baráti vagy inkább ellenséges?

-Tudom,hogy ezt senki nem tudhatja,ezért írtam,hogy szerintetek

-Reptoid rajongók és Humor Heroldok kíméljenek

Normális válaszokat szeretnék kapni.

Köszönöm


2012. ápr. 10. 13:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
szerintem ha lennének (senki nem tudja) akkor először földszemlélésre jönnének aztán vagy lent a földön sétálgatnának vagy valamit velünk csinálnának
2012. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Steven Hawking elmélete szerint ártanának, csakúgy, mint amikor az emberi történelemben a konkvisztádorok meghódították Amerikát. Minden fejlettebb civilizáció a fejletlen pusztulását, megszűnését eredményezi.
2012. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha abból indulunk ki, hogy milyen a földi életformák "csúcsa", az ember, akkor valószínűleg felpakolnák az összes, még használható nyersanyagot, aki útban van eltennék láb alól aztán elhúznának.
2012. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a ragadozók általában intelligensebbek a prédánál, ezért több, mint valószínű, hogy ártó, leigázó szándékkal jönnének.
2012. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van az a szintje a fejlettségnek, és intelligenciának hogy nem erőszakos szándékkal jönnek.
2012. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés.Nem tudom nem szeretném megtapasztalni kicsit tartok tőlük.Valószínűleg fejlettebbek és inteligensebbek nálunk.
2012. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem létezik a bolygóközi "ENSZ" akkor lehet hogy ki akarnának bennünket túrni innen.


Viszont azt nem hiszem, hogy az erőforrásokra mennének, hiszen rengeteg földön ritka és értékes elem, nagy mennyiségben jelen van kisbolygók, meteoritok, és más lakatlan bolygók, holdak anyagában is, onnan tehát olcsóbb lenne bányászniuk (márcsak a kisebb gravitáció miatt is, mivel egy meteorit mellől könnyebb elindítani egy űrjárművet, mint a föld gravitációs mezeje ellenében)


Azt viszont, hogy magát az itteni életet nem tekintik-e valamiféle erőforrásnak, vagy vadászmezőnek, esetleg kísérleti laboratóriumnak nem tudhatjuk. Lehet kíváncsiságból direkt békén hagynak, hogy mivé fejlődünk de az is lehet, hogy itt ott beavatkoznak. Sajnos senki sem tudja.


A nagyhatalmak haderejének elvileg vannak tervei egy asszimetrikus "gerillaháború" jellegű hadviselésre. Érdekes módon az USA pont így kapott ki Vietnamban, elvileg sokkal gyengébb haderő ellen. Szóval még akkor is lenne esély ha megtámadnának. Igaz egy ilyen forgatókönyv esetén a lakosság 75-95 százaléka áldozatul esne az első pár nap alatt, ami nem valami vidám statisztika. Egyszerűen túl sebezhetők vagyunk. Elég ha kilövöldöznék a műholdakat, máris óriáskáosz alakulna ki.

2012. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem felfedezés céljából jönnének, aztán majd eldőlne
2012. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is arra gondolok, amit mi emberek tennénk egy hosszú űrutazáson: felfedezni, kutatni.

És lehet, hogy az "űrlények" jobban be lennének szarva tőlünk, mi mi őtőlük. Gondoljatok csak bele, Armstrong mit csinált volna, ha idegen lények közelítettek volna feléje?



(Egy kis humorherold, direkt a reptósoknak: az ánuszrózsátokat fogják kitágítani egy sárgarépával) Ezért elnézést a kérdezőtől.

2012. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

az emberiségnek van egy nagyon erős és hatásos fegyvere bár mennyire látszik gyengének. És ez a vírus,betegség

hogy miért is? Más világból jött földönkívülieknél nyilván más vírus van és az itteni betegségek rájuk halálosak is lehetnek. a gépeiket is tönkreteheti de szerintem békés szándékkal jönnének.

És amikor a holdon Armstrong ot idegenek figyelték?És a holdon is van élet csak nem kialakult formákban. Kicsi mikrobák stb.

2012. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!