Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen szándékkal csorgathatta...

Milyen szándékkal csorgathatta a kapunk elé "valaki" a menstruációs vérét? Ez még akkor történt amikor hó volt és látszódott a lábnyoma a vérfolt 2 oldalán.

Figyelt kérdés

Ez a "valaki" jött messziről és itt aludt 1 éjjel a szomszédunkban ezen a bizonyos éjszakán.

Nem hiszek az ilyesmiben,de most ujra rátaláltam a vérfoltos fényképre és gondoltam ha valaki ért hozzá vagy hallott ilyesmit...


2011. febr. 15. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fújj :S
2011. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 PT-Daniel ***** válasza:

Ez az elsö kerdes, amitöl hanyingerem lett!

Milyen beteg, aberralt allat tesz ilyet????

2011. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert egy kulturálatlan gusztustalan barom volt és biztos jó poénnak tartotta. Esetleg még be is volt rúgva, mint állat.

Nem kell fekete mágiára gyanakodni.

2011. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudod, hogy a menstruációs vére volt? Lehet malacot/csirkét/bárányt vágott és azt a vért fogta föl. De hogy, hogy nem alvadt meg? Honnan tudod, hogy ott aludt a szomszédban? És ha mégis, akkor kiment beleguggolt a hóba és gondolod úgy???

Rengeteg kérdés merült fel bennem. Nem lehet, hogy csak egy részeg volt, aki elesett, megsebezte magát és ahogy tartott haza felé elfolyt egy kis vére? Vagy valaki valakivel verekedett és annak a vére volt?

2011. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Titokgazda ***** válasza:
84%

Én ha ilyet tennék, három különböző okból tenném meg:


1., Máshol nem találok helyet, mert a többi vérfolttól nem férek oda.

2., A "véremet adnám értetek" nonverbális jelekkel történő közlése.

3., Jó poén, hisz még a netre is felkerülhet az eset. (Lásd a jelen példát!)


Egyébként honnan tudod, hogy honnan jött a vér?

Kielemezted? (-> Te disznó!)

Ha két fülnyom között vért találsz akkor 100%, hogy orrvérzés okozta?

2011. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

A valóság: Szerintem odaállt és ketchupot nyomott oda. Reggel pedig tuti figyelték, hogy hogyan reagálsz.

Ezoterikus értelme: A menstruációs vért hagyományosan tisztátalannak tartják, annyira, hogy szinte meg sem szabadott volna közelítened. Mivel a kapu előtt történt, ezért ez olyan, mintha körbekerítették volna a lakásod, hogy se ki, se be ne lehessen jutni. Mintha be akarnák zárni a lelkedet és elzárni a külvilágtól.

2011. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Titokgazda ***** válasza:
100%
Ha azóta még mindig képes vagy mosolyogni dolgokon, akkor nagy bajod nem esett.
2011. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi bajom,csak itt a faluban beszélik hogy boszorkánykodással foglalkozik ez a "valaki".

Haragszik is rám,útjában vagyok,anyagiak miatt.

Ezért gondoltam "rosszra".

Amúgy egy szombat reggelre lett idepecsételve a friss hóba.

Csak az ő lámnyomai voltak és se egy toll se egy macska vagy kutya lábnyom a közelben,,csak később kezdték a falu kutyái,macskái felnyalni.

A hidegtől nem aludt meg.

2011. febr. 15. 15:17
 9/16 anonim ***** válasza:
És az egésznek mi köze az ezoteriához?
2011. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Van egy cigány babona(átok) a menstruációs vérrel kapcsolatban.DE!!!!Ott a menstruációs vért annak kell adnod akit szeretsz.Valahogy az ételébe vagy italába kell keverni.Állítólag sosem fog mást szeretni egy életre magadhoz láncolod!Sajnos létezik ilyen.Én már több embertől hallottam(idős cigány nőtől is)
2011. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!