Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Miért gondoljáto...

Arisztoklesz kérdése:

Szkeptikusok! Miért gondoljátok azt, hogy nincs földönkívüli élet? Ebben a végtelen univerzumban csak mi létezünk szerintetek? Ez a nevetséges nem az amiket összeirkáltok!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 10:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
én csak abban kételkedem hogy füldönkívüliek itt repkednek űrhajóval és teheneket molesztálnak, odakint meg lehet bármi, de meg nem tudjuk van-e...
2012. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én annyiban vagyok szkeptikus, hogy szerintem nem létezhet olyan, hogy ideutaznak az űrlények a repülő csészealjukban és elrabolnak embereket, akiknek kimossák az agyár. Ez marhaság. Létezhet értelmes élet más bolygókon, de azért a tudósok nagyon brutális távolságokra ellátnak már műszerek segítségével, és még sehol se találtak semmit. Nem hinném, hogy bármilyen fejlett technológiával ide tudnának utazni más bolygókról az ott élők. Ha van élet más bolygókon, az elképzelhetetlenül messze van, több száz évnyi fejlődés kell még hozzá, hogy fel tudjuk venni velük a kapcsolatot, meg persze ez függ az ő fejlettségi szintjüktől is.
2012. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Paul Davies: A kísérteties csönd

Olvasd el, és rájössz pár dologra. Amúgy igen, leginkább azt vonjuk/vonják kétségbe itt az emberek, hogy itt röpködnek fel-alá, és azon szórakoznak, hogy világrengető terveket osztanak meg páfrányIQ-val rendelkező agyamentekkel, meg satöbbi. Az, hogy valahol máshol, máskor(!), máshogy lehet élet, az nem kizárható, de amíg nem találunk tényleg, addig nem is bizonyítható. Marad a "lehet".

2012. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Ahhoz,hogy valakik olyanról beszéljenek,hogy itt röpködnek kellett valaminek történnie. A semmiből nem indul ki ilyen téma. A rosswelli eset után lett ez az egész felkapva. Szerintem ott tényleg lezuhant. Elolvastam a rosswelli titok c. Könyvet és teljesen leírja,hogy mi történt. Philip.J.Corso írta aki a pentagonban dolgozott. Eskü alatt vallotta az egészet. Na és a gabonakörök? Úgy vannak elhajolva a szárak,hogy nincsenek eltörve. És milyen bonyolult mintázatok. Youtube-on a ,,gabonakörök dekódolva,, a legmegdöbbentőbb. Én elképedtem mikor megláttam hogy milyen formációkat rajzoltak le. Az angol hatóságok meg azt mondták,hogy a szarvasok párzáskor gyúrják ki a gabonát ilyen formákra. Na

ez aztán már tényleg vicces!

2012. ápr. 21. 11:11
 5/35 anonim ***** válasza:

Igaza van valamelyik válaszolónak, abban nem hiszek h itt repkednének körülöttünk a földönkívüliek. Na meg hogy csészealjakkal jönnek ide. És hogy honnan indulnak az ilyen hírek? Egyszerűen a pletykások, meg a figyelemre éhesek szájából. Gondolj bele, mennyi pénzt kerestek az ilyen kamuhírekkel meg kamukönyvekkel... SOKAT.

Természetesen az lehetséges, hogy van még élet a földön kívül, hisz gondolj csak bele hány naprendszer van a világban.. de azt nem tartom valószínűleg, hogy azok a lények idetalálnának a Földre.

2012. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Mégis ki a fene mondta, hogy nem hisszük?


Azt nem hisszük, hogy ide látogatnak minden nap a sok "elrabolt" zakkant ember beszámolója szerint.

2012. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
Ezek nem szkeptikusok csak néhány tahó aki abban leli örömét hogy másokat leb*sz
2012. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Miért nevetséges? A reptoidok, meg a gyíemberek... meg az élien vs. predátor meg támadnak... ez a nevetséges!!

Nem vagyok szkeptikus, mert hiszek benne, hogy ez az univerzum túl nagy lenne egyedül nekünk... de könyörgöm... ha van olyan, hogy Galaktikus testi-lelki szegénységi szintfelmérés, akkor annak első helyén bizony a Föld nevű bolygó áll... A kutya nem foglalkozik velünk. Biztos, hogy van ezer másik érdekesebb bolygó, világ, civilizáció a miénknél.. Ha meg ismernek minket, akkor azért nem jönnek majd ide... és eszébe sem fog jutni semmilyen földönkívüli fajnak, hogy segítsen nekünk, ha netán jönne valami katasztrófa... popcornnal a kezükben fogják végignézni...

2012. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Csak az a baj,hogy ti nem néztek vissza a múltba. Vannak olyan dolgok amik megmagyarázhatatlanok. Nemrég fedeztek fel egy gigantikus kőépítményt Japánnál az óceán mélyén ami 10ezer éves. Ilyenekre kéne odafigyelni! Na és honnan volt akkora csillagászati tudások a majáknak és még ő előttük a dogonoknak? A dogonok azt is tudták,hogy a Szíriusz naprendszerben két Nap van és hogy az egyik kisebb mivel már csak fehér törpe. Szabad szemmel lehetetlen odáig ellátni mégis tudták több ezer évvel ezelőtt. Ha nem

jutottak el oda akkor valakinek meg kellett mondania nekik. Ez ha nem bizonyíték,akkor semmi,de még van

több is. Erről mi a véleményetek kíváncsian

várom.

2012. ápr. 21. 16:27
 10/35 yossarian44 ***** válasza:

Mi olyan nevetséges abban, hogy valaki szeretne a tényeknél maradni?


Az azért kicsit vicces, hogy felhoztad a gabonaköröket:


[link]


Itt van, hogy készülnek. Emberek csinálják őket - megdöbbentő módon - különféle okokból. Van, aki figyelmet akar szerezni, van aki turista-látványosságot akar csinálni a környékre, más pedig művészeti hajlamait akarja kiélni vele.


Már dokumentum film is készül profikról, akik abból élnek, hogy megrendelésre csinálnak ilyen alakzatokat a gabonába, és weboldaluk is van:


[link]


Az ezoterikusok néha évtizedekkel le vannak maradva a dolgok állását illetően, azért a szkeptikus ne legyen már f.sznak gondolva, ha felvilágosít.


A földön kívüli életről pedig annyit, hogy azt már biztosan tudjuk, hogy a belátható univerzumon belül nincs civilizált élet rajtunk kívül.


Az itt repkedő UFO-król csak annyit, hogy az UFO észlelések a hidegháborús fegyverkezési verseny idején volt a leggyakoribbak. Ez azért elmond valamit.


Bele lehet nyugodni: értelmes idegenekkel eddig nem találkoztunk, de az nem jelenti azt, hogy nem is fogunk.

2012. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!