Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi volt?

Szerintetek mi volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amit írok, azt halálosan komolyan veszem, nem viccelek!!! Pátkán élek, és tegnap láttam egy ufót, vagy egy földönkívüli lényt! Úgy nézett ki, mint egy nagy barnás-zöldes szőrmentes majom, csak nagyobb. (olyan 2méter magas) Hangot is adott ki. Úgy ordított, hogy a tyúkólban lévő kakas el kezdett kotkodálni, a szomszéd telken lévő kutya pedig nyüszíteni. Szerintetek mi lehetett ez?? Mert nagyon megilyedtem!

2012. ápr. 29. 00:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

19:56 (napkiraly) itt egy konyv te bunko olvasd el!

[link]



az emlitett leny meg szerintem egy fekete rigó volt vagy pedig Leonardo di Caprio!!

Viccet elfelejtve amit leirtal az nagyon hasonlit egy reptoidra!

volt-e pikkelye?

2012. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Napkiraly ***** válasza:
fury, te bunkóromán, miért nem a magyar google-t használod? :-D
2012. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Napkiraly ***** válasza:

[link]


te meg ezt olvasd el. Ha nem tudod miről van szó ne szólj bele

2012. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
hello sok emberrablással és egyéb idegenekkel kapcsolatos dolgokat szoktam olvasni de ilyet nem hallottam még nem biztos hogy idegen volt mert sok férresikerűlt állatkísérlet van de ha idegen is volt nem hiszem hogy rosz szándékú let voln ne feledjük ha galaxisokat szelnek átt nem hiszem hogy hódítani jönnének ha vannak idegenek a gondolkodásmódjuk civilizáltabb a mienknél ha márn képesek utazni az űrben az emberekben benne van az ismeretlentől való félelem amúgy meg ki tudja mennyiféle idegen látogatot márn minket Lásd a őrténelemben említet görög maja és egyiptomi istenek nem is beszélve a görögök közöt élt Atlantisi emberektől mivel az itteni tudósok a miénkhez hasonló bójgón tartják valószinűnek az életet akkor valószinúleg hasonlókép fejlődöt is ki atöbbi csak azon múllot hogy az evolúció során mejik faj maradt fenn így akármilyen élet is kifejlődhetet a kozmoszban én hiszekneked engem gyerek koromban elraboltak asűrkék csak egy villanó fényre emlékszek és egy nyugtató hangra hogy neféljek nem akarnak bántani eléggé megréműltem nem is beszélek senkinek róla mert gyagyásnak néznének és azt mondják hogy sok scifit nézek de 5évesen még tévét se nagyon néztem csak meséket hétvégén akkor honn a .... ból tudtam leirni óket kb 1-1.5 m magasak vézna testűek nagy fekete szemekkel szűrkés kékes bőrrel fülük nem volt csak két légzőnyílás a szájuk felet
2012. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

napkiraly te bunko!! en hibam hogy hataron tulra rekedtem te

szarmagyar !!! kimegyek magyarba azt mondjak hogy "bunkóromán" de itt erdelyben meg azt mondjak hogy takarodjak haza ! de hova?

2012. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
2012. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
na bocs az offert. tehat volt pikkelye, lattad?kuldok egy linket privatban ha az volt akk egy reptoidrol van szo.
2012. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
azok akik reptoidnak és nem reptiliánnak irják ezeket a lényeket csak maximmum 2-3éve ismerik ezt a kifejezést ugyanis akkor kezdett elterjedni a gyk-n...
2012. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
igazad van utolso , de nem akarok kulonckodni, mert ha itt mindenki reptoidnak hivja akkor minek okoskodjak hogy az reptilian nem reptoid. kapsz egy pacsit (zoldet)
2012. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Gyerekek én is pátkaivagyok és assziszem énis láttam ezt avalamit. és olvastam itt a valaszokat és igen votak pikelyei!
2012. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!