Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi volt?

Szerintetek mi volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amit írok, azt halálosan komolyan veszem, nem viccelek!!! Pátkán élek, és tegnap láttam egy ufót, vagy egy földönkívüli lényt! Úgy nézett ki, mint egy nagy barnás-zöldes szőrmentes majom, csak nagyobb. (olyan 2méter magas) Hangot is adott ki. Úgy ordított, hogy a tyúkólban lévő kakas el kezdett kotkodálni, a szomszéd telken lévő kutya pedig nyüszíteni. Szerintetek mi lehetett ez?? Mert nagyon megilyedtem!

2012. ápr. 29. 00:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
uzolsó ha ez igaz akkor nem értem,egy ilyen lénynek nem kéne csakugy szabadon sétálnia látható módban
2012. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Napkiraly ***** válasza:
még mindig nem olvastad el a linkemet, Fusy
2012. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
lehet mert nem volt idom de csak most esett le hogy valami poen lehet csakis :D
2012. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
NapkirálY elolvastam a linket mindent vissza szívok , ez nagyon szomorú hogy ilyen emberek ilyen magas poszton vannak , tehát akk nin cs harag ugye? Meg am bocs az offert ja es ha ennek az izének volt pikkelye akkor biztos hogy valami reptilián féle lény esetleg gén hibás , fogyatékos reptoid mivel priviben beszeltem a kérdezövel és azt mondta hogy nem érzett semmit ( mivel allitolag ilyenkor az ember elájul , elszédül a reptoidok agyi képességei miatt amik ossze zavarjak az embert) tehát nem volt egy egészséges sőt ráadásul a lény visibált amit nem tudom hova tegyek , meg ember kozelében volt ami ritka es ép eszű reptoid bem hagyja magát csak ugy eszrevenni ,
2012. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Napkiraly ***** válasza:
nincs harag, elnézést a románozást is, nem gondoltam komolyan
2012. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Köszi szépen :)
2012. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 volus ***** válasza:
ha ilyen lényről beszélnek,akkor mindig elgondolkodok,hogy milyen is lehet fizikailag,vagy mentálisan,hogy ennyire nem fél magában este egy idegen bolygón( már ha nem őshonos itt nálunk) Mert ügye csak egy vaddisznót nézzünk meg,akinek kicsinyei vannak,na hát egy átlag embernek ott kampec,akár mit csinál,mert rá fog támadni . De ezek csak úgy sétálgatnak. Furi. Vag ymár ő akkor itt volt,amikor a nagy hátrafelé nyilazó hunok még csak az első vesszőt törték le ily készítéshez
2013. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!