Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFOk lehetnek szellemek egyben?

UFOk lehetnek szellemek egyben?

Figyelt kérdés
Ezt nem egészen értem... keresztezödhetnek az ilyen természetfeletti dolgok?!
2012. máj. 15. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Földönkívüliek míg létezhetnek, a szellemek inkább amolyan babona. Mivel egy létezhető nem kereszteződhet egy mesebeli rémmel, nem alakulhatnak ki hibrid fajok sem azok házasságából.
2012. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol hogy a kis szűrkék valójában démonok amiket alex collier idézett meg.
2012. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez embernek lehet szelleme akkor egy űrlénynek is lehet szelleme ha meghal.
2012. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy bolygón olyan lények élnek mint a szellemek.
2012. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sanyika0312 válasza:
egyben sztem nem ,de ha UFOk léteznek azoknak szellemeiknek is kell létezniük
2012. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szellemek nem, azok teljesen más okból létezhetnek, de a kalsszikus földönkívüli értelmezésbe logikátlan és hülyeség is szerintem.


3 logikus változat van amiből az eggyik 100% hogy igaz.


1.klasszikus földönkívüliek akik idejönnek.

2.valójában emberi kéz alkotta korong repülők és földönkívüli még nem jött ide(ez sem zárná ki a létezést)

3.valójában a sok-sok millió évvel fejletteb emberek és az úgynevezett ufók valójában időutazók akik tanulmányozni jönnek visssza a múltbéli embereket...(ez viszont jóval bonyolultabb és jóval több a logikai bukfenc, de alapvetően magyarázható lenne ezzel is az ufó jelenség.)

2012. máj. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a kérdéssel, tehát ha erre magyarázatot találna, adna valaki, akkor azzal meg lenne oldva az egész ufo-rejtély. A dimenziók közötti átjárásnak a lehetősége szerintem az egész kérdésnek a kulcsa lehet. Valahol talán itt lehet a megoldás. Ez az egész téma szerintem attól is függ, hogy milyen fajta földönkívüliekről van szó. A földönkívüli lényeket szerintem többféleképpen is lehet csoportosítani, semmiképpen sem szabad őket egy kalap alá tartozónak venni. Először abból kell kiindulni, hogy milyen szándékkal jönnek, tehát pozitívak vagy negatívak ránk, emberiségre nézve. Tehát hogy milyen szinten állnak spirituálisan, lelkileg, erkölcsileg. A másik pedig a kinézetük, felépítésük. Ez utóbbi azzal is összefüggésben áll, hogy honnan, azaz melyik csillagrendszer bolygójáról, illetve esetleg melyik dimenzióból érkeznek.

Szerintem egy egyszerű logikával is rá lehet jönni sok mindenre. Bár általában járműnek, űrhajónak látszó eszközökkel rendelkeznek, de ha "csak" néhány fényév, mondjuk pl. 10 fényév távolságból jönnének, akkor is logikátlannak és képtelenségnek tűnik az, hogy mindezt csak fizikailag oldják meg. Hiszen gondoljunk bele abba: ugyan mi lenne olyan dolog, ami miatt megérné nekik 20(!!!) évet elpazarolni az életükből, amennyi időbe az oda-visszaút telik?! Ráadásul ez a példa még csak 10 fényév volt, és emellett csakis arra az esetre vonatkozna, hogy ha fénysebességgel haladnának az űrben. Már 1 fényév is olyan irdatlanul nagy távolság, amiket mi emberek szinte fel sem foghatunk. Itt mindenképpen valami olyan dologról van szó, amiről még nem tudunk, illetve csak sejtjük és találgatjuk. Ha pedig valakik tudják itt a Földön, akkor azt lehetséges, eltitkoják. Én nagyon valószínűnek tartom azt, akár negatív, akár pozitív szándékúak legyenek is, hogy technikailag és/vagy spirituálisan olyan képességekkel rendelkeznek, amelyekkel mi emberek még nem.

2012. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Tehát arra akartam célozni, hogy az egésznek a kizárólagos fizikai jellegét erősen megkérdőjelezi az a dolog, hogy miként oldják meg a sok évig történő űrben tartózkodást, magáról az űrről már nem is beszélve, tehát hogy ott milyen rendkívüli körülmények vannak. Szerintem azért is van ilyen nagy káosz ebben az egész kérdéskörben, mert itt valószínűleg szellemi, spirituális dolgok is nagy szerepet játszanak.
2012. máj. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Urlenyek miota termeszet felettiek ? Urlenyek leteznek a hatalmas univerzumban valahol.Szellemekre sosem lattam semmi bizonyitekot pedig neztem szellemes musorokat "ideztek szellemet"amikor egy ismerosomnel voltam meg ilyenek,e zert a szellemek baromsagok egy babona az egesz.Urlenyek egy masik bolygorol jonnek vagy masik dimenziobol elmeletileg ez nem termeszet feletti max de ez is elmelet ha egy urlenynek nincs anyagi teste akkor ha tiszta energiabol all es megis van ontudata akkor megfelel egy szellemnek vagyis vonhato parhuzam.
2012. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugy tudom,az ufo azonositatlan repülő tárgyat jelent!
2012. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!