Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufók? Vannak? és szellemek?...

Ufók? Vannak? és szellemek? Személyes élmények?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 13:48
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
55%
Szellemek nincsenek. UFO jelentése Unknown Flying Objects: azonosítatlan repülő tárgy... Hát olyan sok vanXD
2010. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
94%
te is tudod hogy az UFO alatt a földönkívülieket értette...azok meg vannak szerintem. Szellemek nem tudom, igaz már volt olyan, hogy lefényképeztek, és egy fehér alak ködszerű valami "állt" mellettem, meg egyszer az erdőben is láttam valami érdekes dolgot, ennek ellenére mégsem vagyok benne biztos...
2010. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
93%
Szellemek sztem vannak ha már szellemi meg lelki meg testi cuccok vagyunk XD UFO-k is sztem mert van még egy kazal bolygó a miénken kívül.
2010. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
81%
UFO-k teljességel biztos hogy léteznek... Gondolja csak bele:van a mi kis naprendszerünk. Ebben van 9 bolygó, és a holdak. Egy holdat felfedeztünk LEHET hogy volt rajta élet, vizet nem rég találtak rajta. A többi bolygót vagy vizsgáljuk, vagy még fel sem derítettük rendesen. És olyan naprendszerek is vannak, amiknek a legkisseb bolygójuk akkora mint a mi kis napunk. Ráadásul a galaxis végtelen nagy. Mi az a megtiszteltetés,hogy csak mi létezünk? Csak ez a bolygó? Nem hiszem... Szellemek pedig szerintem léteznek. És ha susogó, vagy átlátszó lényekként nem is, de az emlékük bennünk van, és az ő szellemük. Ha elfelejtjük őket, akkor elhaggyák földünket, mert nincs értelme miért "élniük". Ők nem bántanak, csupán egy emlék. Ha megjelennek az az élénk fantázia, vagy valamely szellem most távozik,vagy valaki más gondol rá,oda siet.
2010. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Szellemek nincsenek ez fizikailag lehetetlen:)

Ufok szerintem vannak kizárt hogy egy ekkora világegyetemben csak egyetlen bolygón fejlődjön ki értlmes élet! Én láttam egyszer egy ilyen villogó izét olyan volt mint egy műhold de gondoltam az biztos nem lehet mert barna csíkot húzott maga után. Akkor arra gondoltam hogy repülő. De az meg nem tud egy helyben lebegni... Ráadásul a repülők fehér csíkot húznak és nem villognak. Úgyhogy kizárásos alapon..........

2010. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is láttam ehhez hasonlót. Csak én tavaly október körül.Előszőr azt hittem repülőgép,de mivel nem húzott maga csíkot.meg egyáltalán nem is nézett úgy ki, aztán kezdtem el gondolkodni,hogy mi van ha ufo az. Egyébként teljesen úgy nézett ki,mint egy csészealj.Villogtak a fények.Mintha ilyen kis ablakocskák lettek volna rajta egymás mellett...Aztán megállt egy helyen lebegett,majd elhúzott jobbra.5 perc után nézek ki,megint ugyanott ott volt, ahol 5 perccel ezelőtt.

Szellemek pedig léteznek. Láttam is már párszor.És az hülyeség,ha valaki azt mondja, hogy az agy hozza létre.Mert pl mikor én előszőr hallottam és láttam szellemet,akkor nagyon nem arra gondoltam, hogy de jó lenne most szellemmet látni...Pff ez baromság! Mindenesetre akkor a frászt hozta rám! Nem jó ha valaki ilyeneket hall vagy lát.

2010. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy vannak ugyanolyan emberek mint mi. Hiszen mi ebben a naprendszerben magunkban vagyunk,de a világűr hatalmas...sok sok naprendszerrel.
2010. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom miért hisszük azt,hogy csak MI létezünk?!:DD

Bárhol kialakulhatott még más élet, még ha nem is olyan ,mint az emberé de kialakulhatott élet!

Hatalmas a világűr, a végét azt se tudjuk hol van, több milliárdnyi bolygó van, galaxisok miért hiszik azt ,hogy csak a Föld létezik értelmes lényekkel?:D Ez hülyeség.

MIvel már láttam is csészealjat, de bizonyítani igaz sajnos nem tudom, de én hiszek benne! Amíg nem tapasztalsz addig úgy sem fog benne senki hinni :)

Szellemet is hallottam és láttam is már párszor. Van olyan tudós aki azt mondja,hogy az agyunk hozza létre a szellemeket...Hát ezt erősen kétlem.

2010. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
58%
képzeld el engem elraboltak az ufók és most a kávés cséséjükből írok a szellemek meg itt rohangálnak körülöttem
2010. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
17:04-nek: mekkora popsi-buksi vagy!!!
2010. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!