Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Győrben hol van olyan antik...

Győrben hol van olyan antik könyvesbolt, ahol Budd Hopkins Elveszett idő ill. a Figyelnek minket/ezt nem tudom, ki írta/ című könyveket meg tudom vásárolni?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy netes antikváriumokat találtam,ott 590ft-ért már meg lehet venni a könyveket,de a szállítási költség 800ft,így meg nem éri meg! Vagy ha valakinek megvan ez a 2 könyv és eladná az is érdekelne,persze hasonló áron.

2012. máj. 31. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy 1500 forint olyan sok lenne egy könyvért.
2012. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bp-en a postaköltség 100Ft városon belül, de hozzád még drágább. Szerintem vedd meg, ma nem sokat lehet venni 1400Ft-ból, ha ennyit sem ér meg hagyd a fenébe
2012. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi 1000Ft
2012. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát 1500ft tényleg nem drága,nem is az a baj,csak,hogy ezek kilencvenegy-kettőben lettek kiadva tehát nem valami új cuccok,és sokallom azt,hogy maga a postaköltség több mint a könyv. De talán könyvtárban is fellelhetők,akkor kihozom onnan inkább.
2012. máj. 31. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Letőlthető a netről angolul azt hiszem és talán magyarul is megvan. Könyvtárba érdemes keresni vagy tudod mit ? Írj az ufómagazinnak ! Azok őriznek ilyen régi könyveket és esetleg olcsón odadják
2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress még valamiket az antikváriumban, hátha megtetszik valami, vagy rátalálsz, valami régebben keresettre.

És rendelj még 1-2 dolgot. Akkor megoszlik a postaköltség, 1-1 tételre arányaiban kevesebb jut.

Nem tökéletes megoldás, de valamit ér.

2012. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2012. jún. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!