Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy az UFÓK...

Lehetséges hogy az UFÓK valójában démonok a pokolból?

Figyelt kérdés

Valamelyik régi ufómagazinban olvastam, hogy amerikai kutatók szerint a kis szűrke lények akik emberrablásal foglalkoznak valójában démonok az asztrálvilágból. Régen olvastam, hogy Aéestier de Crowley egyszer az elhagyatott kastélyában nagyhatalmú démonokat akart megidézni, hogy általuk uralkodjon a világon. A szemtanúk szerint sikeres volt az idézés, de a kontroll kicsúszott a kezéből és a démonok elszabadúltak a földön és ittragadta, mert Crowley bezárta az ajtót, hogy ne tudjanak visszamenni és engedelmeskedni neki, azonban a démonok kijátszották őt és szabadok lettek.


Lehetséges, hogy ezek a fényjelenségek túlvilági eredetűek ? Ezért nem tudja leszedni őket a modenr usa haditechnika ? És ezek a lények azért tudnak feltűnni bárhól és eltűnni bárhonnan mert nem materiálisak ?


[link]


2012. jún. 5. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A jövőből jöttek.
2012. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na te most lelepleztél mindent!
2012. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem igazából csak az űrben lebegő génkezelt házisertések akarnak minket manipulálni hogy megbosszulják a hatmillióéves háborút amit a vénuszlakó ork hordákkal vívtak az asztrálsík démonjai hogy az utolsó hegylakó ne írthassa ki a sárvérűeket a szent grállal a cionista háttérhatalom tudta nélkül, közben pedig nem is ufók, csak az emberiség végét akarják. Legalábbis az alapján amit írtál nekem az tűnik a legvalószínűbbnek. Ezt az inkák amúgy megjósolták.
2012. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért kell minden normális kérdésre hülye válaszokat adni ?
2012. jún. 5. 18:41
 5/14 anonim válasza:
20%
Nincs igazad. Normális kérdésre normális válaszok jönnek. Érted?
2012. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj. Konkrétan milyen választ vársz? Én is szeretek ilyen dolgokról spekulálni, de az attól még spekuláció marad.

Ezek a jelenségeke lehetnek gömbvillámok, eddig ismeretlen természeti jelenség, nácik, amcsik, idegenek, időutazók, .... démonok. Mindenki annak hiszi, aminek akarja. Az igazságot itt most senki nem fogja megírni, mert senki sem tudja.

De igen, lehetséges.

2012. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Én is szeretek spekulálni de mindig lepontoznak :(

ha asztrál síkról meg démonokról beszélsz akkor minden rendben van, de ha mondjuk belekeverem a medvedisznóembert akkor már baromság az egész. egy másik kérdező meg hót komolyan meséli meghitt találkozását a medvedisznóemberrel, ha odairkálok hogy léteznek démonok akkor meg hülyének néz és ő fog lepontozni. mindegy még mindig jobb mint a politika és a fogyókúra rovat.

2012. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok róla és mit hallottatok erről, mert volt ilyen cikk valahol.
2012. jún. 5. 23:27
 9/14 Smartguy86 ***** válasza:
17%

Ha ez normális kérdés, akkor én megeszem a kalapom :DDD


Miért hiszi minden idióta, hogy ő különb embertársainál, csak mert UFO magazint olvas???? :DDD

2012. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Crowley maga a démon.. De semmi gond Sam és Dean majd gondoskodik róla! ;)
2012. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!