Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szürkék miért nem népszerűek...

A szürkék miért nem népszerűek itt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert a kéket kimosták az agyukat.
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

*


kékek -.-

2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért, hol népszerűek?
2012. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ők a legismertebb földönkívüli faj.Nézd meg az UFO Akták:A Szürkék célja című filmet,fent van a Youtube-on.

De itt csak a reptoidokról lehet hallani,a szürkékről nem.

2012. jún. 5. 19:42
 5/13 Vree ***** válasza:
Szerintem is jóképűek! és sokkal szexisebbek amikor kifúrják az agyadat mint a többiek. A reptoidok szerintem nyálasak.
2012. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Itt a GY.K.-n úgy alapvetően az egész szürke-állomány nem túl népszerű... :-D
2012. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hova jutott ez a témakör...
2012. jún. 5. 19:52
 8/13 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van.
2012. jún. 5. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó nem úgy értette, ahogy te.

Amúgy meg itt is ők a legnépszerűbbek és egyébként meg a Csillagkapuban tényleg szexik. :) Főleg Thor, meg a hunyorgása. :D

2012. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vree ***** válasza:

Ha ez vigasz, szerintem a reptoid topikok fele csak poénkodás :) Volt anno valami srác aki nagyon hitt bennük, a GYIK meg átvette állandó poénnak.


Ami nem azt jelenti hogy ne lennének valódi reptoid hívők. Én a munkahelyemen találkoztam eggyel (hívővel, nem ufóval, vagy ha az volt nekem nem mondta), fénymásolni egy tízoldalas szöveget amit akart menni osztogatni, amiben egy fazon interjúzik hogy ő emberalakú reptoid és X csillagról jött ÁÁÁ :D

Hogy miért népszerűek ezek Mo.-n, az szerintem a szcientológia befolyásának a hatása.

2012. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!