Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a szűrkék téleg embereket...

Ha a szűrkék téleg embereket rabolnak miért teszik?

Figyelt kérdés

én szerintem lehetcséges hogy márn a fajuk legalább 10.000 éves és a technológiai fejlődésük az életük meghosszabítása véget képtelenek lettek szaporodni hagyományos módon és klónozáshoz folyamodtak de márn az se működik mert a hosszú évek alat genetikai torzulás jelentkezet a sejtjeikben amelyet a klónozáás okozot .

Lehet hogy a mi testfelépítésünk hasonlít ahoz amilyen az övék volt 10.000 évvel ezelöt és a mi genetikánk ból próbálják hejre hozni azt amit ők elrontottak vagyis vissza akarnák nyerni a természetes szaporodó képességüket

Ti mit gondóltok róla ez is egy lehetőség a sok közűl?



2012. máj. 3. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a reptoidok a Földön keresnek párt maguknak.
2012. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
olvasgattam az előzőkérdéseket és láttam vannak akik uják a reptoid témát azoknak szántam most ezt a kérdést hogy a rooswelli szűrkék mi célból rabolnak embereket de a reptoidoknál elképzelhető hogy velünk akarnk keveredni
2012. máj. 4. 11:09
 3/23 anonim ***** válasza:
Azért, hogy megtanítsák őket a nyelvtanra :) Poént félretéve, szerintem azért, hogy ők ismerkedjenek meg vele, nem pedig mi ővelük (remélem érted hogy értem). Ebben az elrablós dologban nem vagyok biztos, de valami realitásalapja biztos van. A genetikai dolog viszont egyértelmű. De én azt úgy gondolom hogy fél millió éve a földönkívüliek a majmokba ültettek valami DNS-t, vagy megtermékenyítették őket :S. De a kis szürkék és az ember között jelentős azonosságokat vehetünk figyelembe.
2012. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanodat leszámítva meg is adtad a helyes választ,tehát ez a hivatalos álláspont amit leirtál,azonban vannak reptiliánoknak dolgozó szolgafajok meg hibridek akik ténylegesen viszenk el különböző kisérletekhez célpontokat,illetve a reptiliánoknak kaját,például olvastam a viátnámi háborúban összeszedegették a holtesteket meg végtagokat és elvitték hogy ne vesszenek kárba.
2012. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokatja és tudom hogy a téleget elírtam nem megy túljól még a képírás
2012. máj. 4. 22:06
 6/23 A kérdező kommentje:
ez is egy lehetőség hogy a majmok evolucióját felgyorsították köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat
2012. máj. 4. 22:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Mert falatozni akarnak belőlük, mint Hókuszpók a törpökből.
2012. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
csak az a baj mivagyunk a törpök DDDD
2012. máj. 5. 12:01
 9/23 anonim ***** válasza:
Mert az emberi test érdekli őket, és az hogyan képes természetfeletti dolgokra pl. teleportálás röntgenlátás gondolat-átvitel hallhatatlanság ami megfelelő körülmények között minden embernek megvan. Ezért adnak kiskorban annyi védőoltást, hogy csökkentsék a rezgés szintet. Ezért vannak vegyszerrel telenyomott kaják. A mobil telefon is blokkolja az agy hullámait részben és még ki tudja milyen technikákkal próbálják a kormányok elnyomni ezeket a képességeket.
2012. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A középkorban nem volt oltás, se telefon, mégsem tudtak teleportálni az emberek. :)
2012. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!