Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓK másik dimenzióból...

Az UFÓK másik dimenzióból jöttek, már ősidők óta?

2012. jún. 7. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy másik dimenzió, értsétek már meg! Még ti sem tudjátok mit jelent! De amit kábé sejtetek, olyan biztos, hogy nincs.
2012. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Végig sem nézted, bele sem néztél a filmbe. Ja, hát ha nem is érdekel, nem is foglalkozol vele, akkor nem is fogod megérteni.


Miért ki vagy te Isten, hogy tudd hogy nincsen másik dimenzió ?

2012. jún. 7. 19:54
 3/15 anonim válasza:
38%
Ufók nincsenek max pufók...
2012. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van az előzőnek. Viszont a PufókUfók létezése még kérdéses!
2012. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Tudom, mit gondoltok ti másik dimenziónak, eleget láttam már, és az egy teljesen tarthatatlan elképzelés.


Vagy ha szerinted nem, akkor meséld már el légyszíves, hogy mi az, rendben?

2012. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Így van, ahogyan az utolsó írja. Az csak egy elképzelés! És az egész az unatkozó, életcél nélküli emberek hiszékenységére és szenzációéhségére hajt.
2012. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy nem üres feltételezés az "ufo"-k léte, hiszen barlangrajzokon is megjelent. Nem a mostani dobj fel egy parizert és fényképezz "ufójelenségetre" gondolok, hanem az elgondolkodtató dolgokra.

No meg a múltkor a sperktrumon láttam egy műsort, ahol bemutatták az épülő, művelhető területekkel, városokkal készülő űrhajót, ami ha jól emlékszem kb 3 millió ember befogadására és fenntartására épül, egy esetleges földi katasztrófára felkészülve, hogy legyenek akik elmenekülhetnek, így biztosítva a fennmaradást.


Én úgy gondolom, hogy a földtörténet elég hosszú ahhoz, hogy ezt már az előttünk lévő civilizációk is elérték, tehát akiket mindenki misztikus lényeknek gondol, én embereknek hiszek. Olyan embereknek, akik már elhagyták a földet a mostani tudomány állása szerinti módon, és néha vissza - visszanéznek, hogy alkalmas-e a helyzet arra, hogy visszatérjenek.

Amikor jönnek, meglátják a politikusainkat, a pénzügyi helyzetünket, és hanyatt-homlok menekülnek vissza az űrbe. :)


Na jó viccet félretéve, egy minimális esélyt én látok erre. Inkább hiszem ezt, mint azt, hogy jön valaki és elfoglalja a bolygót. :D

2012. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Honnan tudnád hogy mit ért a video másik dimenzió alatt, amikor még bele sem néztél ?! Nem minden elmélet ugyanazon alapul. Még a tudósok sem tudják mi lehet a másik dimenzióban, csak elméleteik vannak róluk, hidd el pár év múlva teljesen mást tanítanak majd róluk.


Nézzátek meg a videót, aztán írjatok !

2012. jún. 8. 11:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Nah akkor most engedélyetekkel rendet rakok a fejetekben...


Kezdjük,


Először is írogatjátok hogy így ufo úgy ufo, de ahogy látom azt sem tudjátok hogy mi az... Az UFO egy mozaikszó, amit sokan hibásan használnak, ugyanis az UFO jelentése Azonosítatlan Repülő Tárgy nem pedig űrből érkezett földönkívüli. A földönkívüliek létezése nem bizonyított viszont igen valószínű. De ez sem azt jelenti hogy akkor most invázió lesz meg háború a földön kívüliekkel... A földönkívüli élet nem feltétlenül intelligens lények formájában létezhet. Lehet, sőt valószínűbb hogy inkább csak ilyen-olyan baktériumok.


És vajon miért nem bizonyított a földönkívüliek létezése? Hát azért mert ha vannak is, akkor azok több ezer vagy akár több millió fényévre vannak tőlünk... A sikeres kommunikációnak így NAGYON kicsi az esélye.


Na de hogy a konkrét kérdésedre is válaszoljak: Nos az Azonosítatlan Repülő Tárgyak (UFÓK) nem másik dimenzióból jöttek... ;) Lehetnek titkos katonai repülőgépek, vagy egy lezuhanó műhold stb.


Jah és sajnos nemigen értek angolul így nem értem hogy hogyan próbálják definiálni a dimenzió fogalmát. Tehát nem tudom te mit értesz ezen a szón és úgy gondolom hogy ezzel itt nem vagyok egyedül ;).

2012. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne valakinek világos, akkor még ide írom: A videóban beszélnek Angolul és ezért nem értem hogy ott mit értenek a dimenzió fogalmán. Nekem meg van az elképzelésem arról hogy mi is az a dimenzió...
2012. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!