Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miert hiszik azt egyesek, ha...

Miert hiszik azt egyesek, ha nem tudnak valamirol, mert peldaul muveletlenek, akkor az nem is letezik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 07:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem tartozik az általános műveltség közé az UFO kutatás. Lehet hinni benne, de nem függ műveltségtől a hit. Ha valami nem bizonyított, akkor az embernek szíve joga nem elhinni. Az volna butaság, ha az ember mindent elhinne kételyek nélkül amit mások kigondolnak, feltételeznek. A ma létező bármely tudományban vannak állítások és cáfolatok. Aki cáfol, az mind ostoba?
2012. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Shai-Hulud ***** válasza:
53%

Kedves kérdező, te hiszel a mátranováki fanyűvő létezésében?

Vagy akár a loch-nessi szörny, vagy a láthatatlanná tévő köpönyeg létezésében?

Hiszel a lélekvándorlásban? Na és a Biblia szerinti Isten létezésében?

Szerinted hány Isten van? Csak egy? Vagy a görög és római istenek is mind léteznek? Na és a hindu istenek?


Számos olyan dolog van, ami egyszerűen csak HIT kérdése, nem pedig műveltségé. A hite alapján megítélni más ember műveltségét meglehetős butaságra vall.

2012. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
39%
Korlátoltság azt gondolni, hogy aki nem hisz a bizonyítatlanban,az egyben műveletlen. Én szkeptikus vagyok az ezotéria témakört illetően, de logikusan végiggondolva a világ végtelenségét, és annak lehetőségét, hogy csak 1 helyen alakuljon ki élet, szerintem nagyon kicsi. Azt gondolom tehát, hogy máshol is lehet élet persze nem az írkafirkák (krixkrax) és reptoidok benépesítette "Föld".
2012. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem itt sokan nem értették meg a kérdést.

Nem mondta azt a kérdező, hogy léteznek ufok, és aki ezt nem hiszi, az műveletlen. Mégis úgy tűnik, hogy több hozzászóló ezzel a ki sem mondott kijelentéssel vitatkozik.

Én úgy szoktam kezelni a bizonyítatlan dolgokat, hogy különböző valószínűségeket rendelek hozzájuk, illetve józan ésszel vagy tudományos szemmel adok rá reális magyarázatot. De a legritkább esetben mondom azt valamire, hogy biztosan nem létezik, vagy nem fog a jövőben létezni.

Amit ki nem állhatok, amikor valaki teljes magabiztossággal mondja bizonytalan vagy kevéssé ismert dolgokra, hogy az biztosan úgy van vagy biztosan nincs úgy. Az olyanok borzasztó szűklátókörűek. Persze a saját kis világukban úgy is jól elvannak, de ha mindenki olyan lenne, akkor még a kőbaltánál sem tartanánk.

2012. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
omg... az ufo egy példa volt.
2012. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

Kár ezt így lesarkítani. Ha a kérdésed arra irányul, hogy az UFO-szkeptikusok hülyék, mert azért nem hisznek benne, mert nem láttak, akkor elárulom: minden normális ember lát esélyt arra, hogy a mi Föld bolygónkon kívül máshol is létezzen élet, pusztán nem tekinthetjük bizonyítéknak azt, hogy egyesek telefossák mindenféle reptoid ökörséggel az internetet.

Nem hiszem, hogy az ufók abban a formában léteznének, ahogy a "hívek" hangoztatják, azonban nem vetem el a lehetőségét annak, hogy máshol is legyen élet.

2012. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

13:00:

Kategória: Ezotéria > UFO észlelések

2012. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szomoru.. Egyetlen egy ember ertette meg a kerdesemet. Es meg azt meritek mondani, hogy en vagyok fanatikus. Messze all tolem. Senkire nem akarok raeroltetni semmit, csak kivancsi voltam kik vesznek korul. Sajnos, nem csalodtam.
2012. jún. 8. 22:29
 19/31 anonim ***** válasza:

ma 09:21


Fénysebesség se lenne elég egy ekkora világegyetemben, valami alternatíva kell.

2012. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ahhoz műveltnek kéne lenni, hogy valaki úgy tegyen fel egy kérdést, hogy azt meg is értsék :) Itt nem az a hülye, aki válaszolt...
2012. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!