Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miert hiszik azt egyesek, ha...

Miert hiszik azt egyesek, ha nem tudnak valamirol, mert peldaul muveletlenek, akkor az nem is letezik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 07:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk,ha valaki azt mondja, hogy a strucc nem létezik, az ugye, műveletlenség? Ez ugye, bizonyított tény, hogy van strucc, sőt, elég sokat is tudunk róla, és még a húsa is fini.


És, ha azt mondja, hogy nincsenek ufo-k? az mi? Csak mert ugye, tudományos bizonyíték nincs a létezésükre.

2012. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

1. Attól, hogy valaki nem tud valamiről, attól még nem műveletlen, mert vagy nem is érdekli a téma, vagy mert nem hallott, olvasott róla.

2. Miért hiszik egyesek azt, hogy amiről sokat (aztán egyre többet és többen) beszélnek, az feltétlenül valós is, holott nincs róla bizonyosság, sem közvetlen, sem közvetett

2012. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
igen, pont rolatok beszeltem
2012. jún. 8. 07:45
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Itt csak EGY müvelelten ember van jelen, és az a kérdezö.
2012. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
A 4.-el egyetértek :)
2012. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

Nekem megvan a hitem, ennek ellenére elég durva megfogalmazásnak gondolom én is, hogy műveletlennek titulálod azokat, akik egyáltalán nem, vagy másban hisznek.

A lexikális tudás műveltségnek számít, a hit nem!


Én hiszek, de nem tartom magam műveltnek. Ezt add össze.

2012. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az, hogy egy ember elhisz orbitális nagy baromságokat, és ugyanez az ember ellenáll minden egyes észérvnek?
2012. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
Mert alkalmatlan rá az agya. Az elvakult fanatikusok agyában az egyik receptor nem működik megfelelően.
2012. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom, nem vagy pl. keresztény. Mit szólsz ahhoz, amikor jönnek térítgetni az ilyen-olyan gyülekezetből, hogy csak Jézus az úr, csak benne szabad hinni és csak abba az adott gyülekezetbe szabad járni, mert az összes többi vallás ördögi? Helyesnek tartod ezt a felfogást? Csak azért kérdezem, mert ugyanezt csinálod te is. Aki nem ugyanabban hisz, mint te, azt műveletlennek tartod; nagyon korlátolt vagy, már ne is haragudj.
2012. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Attól,hogy nem hisznek benne,van nem tudnak róla még nem műveletlenek. De nagyon műveletlen az aki azt hiszi,hogy a fanatizmus vagy a hiszékenység műveltséggel jár.

De végül is mire akartál célozni? Mi az amiről sokan nem tudnak, vagy nem hiszik el,de létezik??

Pl:

-Isten?? Senki nem tudja hogy létezik.Van aki hisz benne van aki nem.Ettől még egyik sem műveletlen.

-Ufók?

Én például hiszek abban hogy van értelmes élet a földön kívül is,de nem hiszek abban,hogy az ufók csak azért utaznak fénysebességgel, utaznak galaxisokat hogy embereken kísérletezzenek. Amíg nem fogok kezet egy ufóval vagy nem hívom meg egy kávéra addig nem hiszek benne bárki bármit is mond.

- szellemek??

Nem hiszek benne. Egyszerű oka van. Még sosem találkoztam eggyel sem (pedig már nem vagyok fiatal). Ha majd látok egyet,hinni fogok, addig meg nem érdekel,hogy mások hogy próbálnak hülyét csinálni a többiekből. Egyébként jókat szoktam nevetni a "beszélgetés egy sorozatgyilkossal) című riportsorozaton. 2 bolond ember azzal hülyíti a népet,hogy sorozatgyilkosok szellemeivel beszélgetnek..Naja..érdekes módon csak késő este jelennek meg,és csak nekik..Na ne vicceljünk már.

- Dinoszauruszok

hiszek bennük mert vannak tárgyi bizonyítékok az egész világon,hogy igenis éltek.

Szóval mert vannak akik nem hisznek bizonyos dolgokban még lehetnek műveltek,okosak..

2012. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!