Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a 404?

Mi az a 404?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 12:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
101 kiskutya 1-2-3-4, összesen.
2012. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
2012. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
404 - Not found azaz nem található. Ha ezt látod valameik webes oldal helyett akkor az azt jelenti hogy az az oldal megszűnt.
2012. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
De ez amúgy egyáltalán nem az ezotéri >UFO észlelések témakörbe tartozik... Inkább a számítástechnika > Internet témaköréhez!!
2012. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%

De miért kell a hülyét játszani? Minden ezo kategóriát látogató tudja, mire gondol a kérdező. Pont ugyanolyan baromság, amikor valami retardált magyarázza az UFO-t.

Már nekem ég a pofám, ha olvasom, pedig én is szoktam trollkodni. Komolyan, ez már unalmas.

2012. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
Az UFO szót nagyon sokan hibásan használják. És ha nem javítják ki, akkor továbbra is így fogják használni. Szerintem nem baj ha nem hagyjuk ennél jobban elbutulni a népet. Továbbá a kérdés az hogy mi az a 404? Nos erre a pontos válasz az hogy egy szám. A kérdésből EGYÁLTALÁN nem derült ki hogy ő mire gondol. És nehogy már nekünk kelljen kitalálni hogy a kérdező mire gondolhat. Ha nem tud fogalmazni, illetve kifejezni gondoloatait akkor nem érdemli meg a helyes választ. Egy magyar ember tudjon kérdést feltenni. Jah és előző kommentelőnek üzenném hogy ha olyan okos vagy akkor adj választ a kérdésre, és ne minket kritizálj azért mert nem arra adtunk választ amire az illető valószínűleg gondol.
2012. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Gondoltam hozzátartozik az ember intelligenciájához a következtetés is, de ti vagytok az élő példa rá, hogy nem. Vagy csak kivétel erősíti a szabályt?


404 az oldalon felbukkanó emberke, aki azt állítja többször elvitték a földönkívüliek és tartja is velük a kapcsolatot. Boncolta is őket, meg még jó ég tudja mit csinált velük. Valószínű, hogy csak egy unatkozó tini.

2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Talán a kérdés pontos feltétele nem tartozik hozzá az "emberi intelligenciához"? Teljesen mind egy hogy melyik témakörbe teszed fel ezt a kérdést (Mi az a 404?) arra mindenhol ugyanaz a válasz, egy szám. A kérdés pontosabban így szólna: Mit jelent a 404? És akkor lehetne következtetni hogy mivel az Ezotéria UFO észlelések témakörben rakta fel az illető a kérdést ezért nem maga a számra gondol, hanem arra hogy az Ezotéria világában mit jelent ez? De ahogy látom egyeseknek ez már túl nagy falat. Sajnálom, de akármennyire is szeretnéd én nem fogok részt venni a Magyar nyelv leépítésében.
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Egy háromtagú számjegy az arab számrendszerből
2012. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
az ufok ha jönnek lesz haddelhadd nektek is. mindenkit meg fognak enni!
2012. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!