Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért jó az egyes embertársunk...

Miért jó az egyes embertársunknak hogy belép ebbe a témakörbe és másokat degradál a gyerekes hozzászólásaival?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom hogy ez a témakör azért van hogy megosszuk egymás véleményét és tapasztalatait.Erre jönnek a szkeptikusok és hülyét csinálnak mindenkiből aki ide írkál.

Hozzájuk az lenne a kérdésem hogy Tényleg nincs jobb elfoglaltságotok? Szerintem ha nem hisztek ilyenekben vagy nem értetek hozzá akkor inkább ne írjatok.



2012. jún. 29. 17:37
1 2 3 4
 1/31 Ria6 válasza:
11%
Sajnos sok a degenerált ember aki abban leli élvezetét hogy a másik problémáján, kétségbeesésén, kérdésén csúfolodjon, meg viccet csináljon belölle. Vannak ilyen emberek sajnos, nincs jobb dolguk,érzéketlenek.
2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
10%
Ezek az emberek azért csinálnak ilyeneket, mert igénylik a figyelmet. És mivel igénylik a figyelmet, nem kapnak elég törődést. És mivel nem kapnak elég törődést, valószínűleg szeretet hiányuk van. Tehát csak pusztán azért anyáznak és kötekednek, mert igénylik a szeretetet. A legjobb módszer, ha nem szóltok hozzájuk, akkor megeszi őket a méreg és nem irkálnak többet.
2012. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Arról is szót ejthetnénk, hogy némely kérdező is eléggé retardált választ intéz a hozzászólókhoz. Amikor segítséget adnának néhányan, és a kérdező elküldi azokat a búsba, akkor ő is komolytalanná válik ilyenkor az ember számára. Ha a kérdező sem nyitott az értelmes válasz befogadására, nem néz utána, akkor nincs is miért segíti.
2012. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
*segíteni
2012. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki feltesz egy kérdést, hogy ő sajtból és parizerből építene magának házat, gyerekes az a válaszoló, aki beírja neki, hogy nem fog sikerülni?

Ha valaki felteszi azt a kérdést, hogyan buherálhatná meg úgy az autóját, hogy a rendőrök ne tudják lefülelni, amikor 140-el hajt át a faluban, s beírja valaki, hogy nem kellene megölni ártatlan embereke, az degradál?


Aki az ezotériát fenntartással fogadja, s nem kajál meg minden marhaságot, s ezt a kérdéshez illeszkedően be is írja, az téged, a többieket miért zavarja?


Típuskérdés: szellemet láttam? Erre csak azt szabad beírni, hogy bizony, bizony. Minden más le lesz pontozva. De akkor minek a kérdés? Ha a kérdező elképzelhetetlennek tartja, hogy amit látott nem lehet más csak szellem, akkor mit akar megtudni másoktól?


Én azt is megkérdezném, hogy miért csinálnak kabarét egyesek az ezotériából? Rengeteg olyan dolog van ezen belül, amely jelen tudományos ismereteinkkel nem magyarázható, de létező dolog. Számos beírást látok itt, amelyet ezzel a területtel aktívan foglalkozó „hívők” is megmosolyognak vagy bosszankodnak rajta.

2012. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%

Én sajnálatból szoktam ide válaszolni, mikor valaki beteg, rosszul van és szellemekre gyanakodik, hogy a rossz szellemek miatt beteg.

Azért nem szeretem az ezotériát, mert rengeteg pénzzel lehúzzák a naív, hiszékeny embereket, akikből úgy néz ki, hogy sok van.

2012. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Azt én sem tartom helyesnek, ha valaki durván leszólja, kifigurázza a „hívőket”. Magam ezt nem szoktam művelni.
2012. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

A kérdező is mindig maradjon nyitott.

De ha valaki nem szereti az Ezotériát akkor miért írkál ide egyáltalán?

De én aszt gondolom hogy Hülye kérdésre is lehet normálisan válaszolni.

2012. jún. 29. 18:27
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeretethiányosságra/figyelemhiányosságra inkább az olyanok esetében lehet gyanakodni, akik bármilyen légbőlkapott, tudományosan nem hogy nem bizonyított, de eleve kizárható baromságokba ringatják magukat és csodákban hisznek, mert a tények világában nem jut nekik öröm és boldogság. Mert képtelenek a valódi életben megtalálni a lelki békéjüket.
2012. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Akit komolyabban erdekelnek ezek a dolgok az nem itt szeretne rola beszelni:)


Ha a szkeptikusok nem hoznak fel erveket akkor egyre tobb es tobb befolyasolhato ember fog bekepzelni olyan dolgokat amire nincs valodi(pl targyi) bizonyitek.

2012. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!