Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babások! Nálatok hogyan...

Babások! Nálatok hogyan zajlanak a mindennapok? Onnantól, hogy apa hazajön a munkából és belép az ajtón.

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mindennapok????

hát mikor apa belép az ajtón akkor szedek neki vacsit, megdumáljuk a napunkat míg befalja, max. 10 perc, megy tusolni és már zuhan is be az ágyba.

reggel 7 körül megy, este 10 körül ér haza...

hétvégén is dolgozik...

szóval a mindennapok erős túlzás ;)

viszont télen 3 hónapos csak velünk van :P

2012. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mire apahazaér (hajnal 2 kb) addigra mindenki alszik..reggel van itthon fél órával indulás előtt ébred..hogy zajlanak?jó gyorsan..de általában a gyerekkel foglakozik ebben az időben..amit meg is értek és nem okoz problémát..én ez időben csak nézem őket!
2012. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég speciális a helyzet, mert apa nem jön haza minden nap. :( 4 teljes napot tölt Pesten, 3-at itthon. Amikor megérkezik, picit játszik a kislányunkkal (aki ilyenkor kibújik a bőréből örömében), aztán leülünk hármasban vacsizni. Utána apa fürdet, addig én elpakolom a romokat. Aztán játszunk még a picivel, majd kb. fél 9 körül megpróbáljuk lefektetni, ami ilyenkor elég lehetetlen küldetés, mert mint említettem rendkívül fel van dobva a babánk. Magunk közé vesszük az ágyba, és várunk amíg elcsendesedik. Ezután kilopózunk és van egy kis időnk egymásra. :)
2012. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegénynek esélye sincs belépnie az ajtón. :) Ha a gyerkőc meglátja az autót, rohan az ajtóhoz, topog, nevet, visong, várja, hogy apa megtegye azt a két métert. Ráugrik a lábára és le sem válik róla.

Apa átöltözik, pusziváltások, nap elmesélése, kimennek a kertbe játszani, vagy megyek velük, vagy maradok benn és olyankor főzök, beszedem a száraz ruhát, előkészítem a vacsit, rendet rakok stb.

Amikor bejönnek, vacsi, közös rendrakás, kis játék, utána irány a kád a gyerkőcnek, apa fürdet, öltöztet, ő adja az esti tejet is.

Általában nyolc körül már édesdeden alszik a fiunk. Utána még dumálunk, elteszi a kaját másnapra, pakolgatunk, együtt tusolunk és irány az ágyikó.

2012. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Apa hazaér 6-fél 7 között, vacsizunk együtt, kicsit még játszunk vagy skype-olunk mamáékkal, megfürdetjük együtt, aztán én fektetem.

Utána mi még netezünk, tévézünk, aztán esetleg szexelünk :), fürdünk, aztán alszunk.

2012. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es most sokan irigyelnek..többek közt én is:)jó azért hogy még vannak ilyen családok ahol igy müködnek a dolgok..és nem kerülitek el egymást a mindennapokban..2es voltam!
2012. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Tudom, szerencsére jó szakmája van a férjemnek, 7-től 4-ig irodában csücsül. Túlórája néha van. Az már grátisz, hogy szuper édesapa és szuper férj. :) Tényleg máz

Ritkán külföldre kell mennie, na, olyankor szegény kicsi totál ki van borulva napokig és nem érti, miért nincs itthon, keresi.

2012. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Befejezem... :)

Tényleg mázlim van vele!

2012. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17:30-ra lemegyünk Apáért az állomásra (így van napi 2 sétánk), majd együtt még elmegyünk a főtérre - mert imád ott bandázni a kisfiú (szökőkút, sok gyerek, sok víz, lépcsőzés, harangjáték...stb.)

18.30 - 19.00 óra körül érünk haza. Ekkor a fiúk vacsoráznak, bohóckodnak + átbeszéljük a fontos és nem fontos dolgokat.

Játszás, futkározás, kergetőzés a lakásban + vacsorából megmaradt lomok takarítása.

Míg Apa zuhanyozik, addig én pakolom a játék csapdákat.

20 óra: fürdetés együtt, bohóckodással. 20:30 altatás (ezt csak én tudom megoldani a cicimmel)

21 óra körül alszik el a pici. Én ekkor mindig iszom egy kávét (3:1) :)). - Most párom is ül a gép előtt és öli a zombikat, én meg itt lazulok a neten.

Ez változó, hogy 21 óra után miképpen lazulunk. :)

2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fél 5 körül ér haza!

Igazából a heti két focin kívül, utána meg csak együtt vagyunk!

5 hónapos múlt a babánk!

Ha apa hazaér, ő eteti, játszik vele. Utána közösen megfürdetjük, altatjuk!

Ha a baba elaludt, akkor jövünk mi!:)

Beszélgetünk, vagy főzök valamit, borozunk néha, kiülünk a teraszra megnézni a naplementét!

2012. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!