Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kinek árulta el 404, hogy mi...

Kinek árulta el 404, hogy mi fog történni december 21. -én?

Figyelt kérdés
Kedves moderátor! Van 5 millió 404-es kérdés, miért pont az enyémet kell törölni?
2012. jún. 29. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Gossip Girlnek, aki aznap reggelre időzítette, sajnos te is csak akkor tudod meg
2012. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Ha ezt a 404ezest viccnek gondoljatok:

vannak sokkal viccesebb temak


Ha komolyan, akkor az meg rosszabb

2012. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
nekem azt mondta hogy akkor fog megszökni a diliházból
2012. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én sokat beszélgettem vele!

nem tudja ő sem, hogy mi lesz december 21-én!


Én diator vagyok, és állíthatom hogy diator mindenben igazat mondott!

2012. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is beszélgettem vele, de ez nem került szóba. Azt tudom hogy ufo invázió és katasztrófa nem lesz. Talán tudatossági szint lépés...
2012. jún. 29. 20:13
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem diatort akartam írni, hanem 404-et*******


Tehát 404 mindenben igazat mondott!

2012. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

A kérdésedre válaszolni nem tudok, de könyvből idézni idevágó szöveget igen. Íme:


…A Teremtés Hatodik Napját éljük ma. A Teremtés Hetedik Napjának Hetedik Földje 2012. december 21. után kezd majd kibontakozni, és az új Föld a 2013. július 26-ra, a Galaktikus Mag napjára eső Galaktikus Szinkronizáció pillanatában jelenik majd meg teljes valójában. Példa nélküli eseménynek leszünk részesei ekkor, amikor a valóság egésze időterének átalakulását éljük meg majd.

A régi struktúrák összeomlásával sokan elkeserednek, megriadnak, feldühödnek vagy elvesztik lélekjelenlétüket. Lesznek azonban olyanok, a tudatosabbak, akik a rendszer széthullásában a telepatikus felfogás és megismerés kiugró lehetőségét fedezik föl. Ez a nooszféra lényege: a telepatikus megértés kifejlesztése, hogy a kritikus fordulathoz érve a magasabb dimenzió normái előtt megálljuk helyünket…


…Időváltás – mi fog történni?

Azt a pillanatot éljük most, amikor egy bizonyos időtérből kifelé tartva az újhoz közeledünk. Az átlépés valójában egy kvantumugrás, egy elmeváltás, globális váltás, illetve a 2012-es világváltás – ahogyan László Ervin fogalmaz. Ezen a ponton minden lenullázódik és kozmikus szünet áll be. Ebben az időközben oldódik föl a Teremtés Hatodik Napjának korábbi hologramja, és jelenik meg a Teremtés Hetedik Napja új időtere hologramjának struktúrája…


…Az idő e pillanata a karma érését is felgyorsítja. Ahogy a hullám átlendül a holtponton és alácsap, a felhalmozott karma mennyisége és intenzitása is feltartóztathatatlanul felerősödik. A végső eredmény a karma felszámolása. A víz alázúdulásával a hullám elcsendesedik. Ez az állapot a kozmikus memória tisztára törölt táblája egy megtisztult memóriastruktúrának helyet kínálva. Innentől újabb hullám dagadása kezdődik. Ez szerepel 2012. december 21. tervében.

A ritmikus holdhónap 9. napján (2012. december 21.) bekövetkező napforduló után kezdődik az utolsó hét holdhónap szakasza, a hetes megújult kreatív erejét mutatva. A rezonáns holdhónaptól a 2013-ban esedékes kozmikus holdhónapig húzódó hét „misztikus” holdhónap a következő ciklus időterének kezdeti crescendója. E hullámok hosszasan elnyúlnak…


(José Argüelles: Az időtér könyve, fordította Másik Magda, Kornétás Kiadó 2011.)

2012. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bár a teremtésben nem hiszek, de érdekes szöveg.
2012. jún. 29. 20:45
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó teremtésnek kellett lennije, mivel akkor hogyan vagy itt!


Téged a szüleid teremtettek, ahogy minden embert a szülei teremtettek meg!


Ki tudja hogy ki teremtette meg az első ember párt: erre van a bibilia magyarázata amivel nem értek eggyet, mivel szerintem valami más dolog történt , de talán majd ezt is megtudjuk.

2012. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Én meg abban hiszek, hogy millió egy naptárt készítettek már, és rengeteg csúszás van emiatt. Talán 2012-n már rég túl vagyunk, átléphettünk a vízöntő korába is észrevétlenül. Sokan azt gondolják, hogy a Gergely-naptár szent és sérthetetlen. Sok hónap, nap kimaradt.
2012. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!