Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi fog történni 2012 december...

Mi fog történni 2012 december 21. -én? (a karácsonyi ajándékvásárlási rohamon kívül )

Figyelt kérdés
Gondolom kitaláltátok, hogy a híres-hírhedt maja naptár kapcsán teszem fel ezt a kérdést. Új világrend? Nyakunkba esik egy aszteroida,3. világháború, vagy végre megfújja az angyal azt a bizonyos harsonát. Valamit biztos tudtak a maják? Vagy a mai "modern" kor embere egyszerűen ostoba az üzenetek értelmezéséhez......
2011. aug. 24. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
jó lenne ha kihúznánk még plusz 10napig és akkor megünnepelhetném a szülinapom :-)
2011. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy egy ottani, született maja-leszármazott történész/tudós (már nem emlékszem) szerint marhaság, semmi ilyet nem jósoltak, csak félre van értelmezve. :)
2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A világon nem csak a majáknak van naptáruk könyörgöm. A spanyol konkvisztádorok érkezését és a kultúrájuk hanyatlását is megjósolta a naptáruk?


Más népeknek is saját időszámításuk van, a maját csak az tüntette ki, hogy most ebből lehetett pénzt csinálni, mert ez volt legközelebb. 2012-ben például a zsidó naptár szerint 5772 lesz, az iszlám időszámítás szerint 1434...


Valamint az előző cikkben is szerepel, de azért itt is legyen meg:


„Az ég és a föld elmúlnak, de az én beszédeim semmiképen el nem múlnak. Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, az ég angyalai sem, hanem csak az én Atyám egyedül.”

– Máté 24:35, 24:36


Ha hinni akarsz inkább ebben higgy mint a maja naptárban...

2011. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

hát akkor elég rendesen félre van értelmezve...egy elterjeszti azt már másnap mindeni ezen lovagol...hülyeség..nem lesz világvége

még nem xD

2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki leostobázott annak üzenném hogy olvassa el még egyszer az írásomat, nem azt írtam hogy világvégét jósoltak, éppnem ezért tettem fel a kérdést, hogy akkor mégis mi lesz 2012-ben. Egyébk. a világvége kifejezést még csak nem is használtam.:) A többieknek köszönöm szépen a korrekt véleményét, és örülök hogy vannak olyan emberek akik még megértik amit olvasnak.
2011. aug. 24. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:

A mi naptárunk minden évben véget ér, mégsincs világvége :D

Az nem jutott eszükbe, hogy mondjuk kezdődik elölről ?

HELLLOOOO

2011. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A másik meg , hogy nem azt írtam hogy hiszek benne, vagy ebben és ebben, én is épp azért írtam a kérdést, mert már kicsit sok elmélet kapott szárnyra tudományosnak beállítva. Én csak a ti véleményetekre voltam kíváncsi. Az evangéliumból való idézetet köszönöm, magam is jártas v.ok benne, ugyanis 5. éves teológus hallgató v.ok és én is tudom hogy az utolsó ítélet eljövetelének idelyét csak Isten tudja, szerencsére:)De egyébk úgy látom hogy egyesek provokációként értelmezték ezt a kérdést, pedíg nem annak szántam.
2011. aug. 24. 17:35
 10/12 A kérdező kommentje:
Döncike. Nem veszed észre hogy te provokálsz. Nem mindegy milyen topikba teszem,? Én ezt láttam megfelelőnek. Egyébk. nem értem hogy miért kötözködsz velem, ha nem is ismersz. Ha a többi ember tudott tisztességesen válaszolni ez tőled is elvárható. Egyébk. meg ha nem tetszik a kérdésem, akkor egyszerűen ne válaszolj rá. Ilyen egyszerű.
2011. aug. 24. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!