Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt a bizonyíték az idegenek...

Itt a bizonyíték az idegenek eljövetelére 2012 és legkésőbb 2013 elejére? Tehát legkésőbb 2013-elején elfognak jönni?

2012. jún. 29. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha már régóta ott vannak, akkor már rég megnyilvánultak volna mindenki előtt. Lehet már itt voltak régebben, csak nem tetszett, amit láttak, és úgy gondolták, hogy nem kockáztatnak.
2012. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ez valóban az ! Köszönjük Diator, hogy a számtalan szkeptikus troll belepofázásai ellenére, akik megszállták ezt a fórumot, te maradtál.
2012. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
eddig még csak 2012ről volt szó. már tolódik az időpont 2013 felé? És azt sem teljesen értem hogy a maja naptár lejárati dátuma miként kapcsolódik egy olyan eseményhez, mint egy földönkívüli civilizáció kapcsolatfelvétele a mi civilizációnkkal? Eddig csak dimenzióváltásról, rezgésszintnövekedésről, korszakváltásról, és szórványosan világvégéről volt szó. Mikor keveredtek bele a földönkívüliek? Bocs ha énis belekérdeztem, de ez tényleg érdekel. Kinek jutott eszébe belekeverni ebbe a földönkívülieket?
2012. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ők maguk keverték bele magukat. És ők a dátumot is tudni fogják. Úgy, hogy legyetek jók.
2012. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy ilyet én is össze tudok dobni 1 óra alatt. Bár, a szürkés dolog tetszett, de sajnos sok dolog videó hitelessége ellen vall.
2012. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én elhiszem amit az életét kockára tévő úr mond. Elhiszem amíg el nem múlik a 2012-es év.
2012. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ebbe nem mondanak semmi ilyet de a videó nagyon jó :D
2012. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

3-része van ennek a videónak, ez volt az utolsó része!


A tömeges leszállás nem 2012.december 21-ikei napra esik!!!

Ez a időpont, a mi felemelkedésünk időpontja, amikor egy új dimenzióban találjuk magunkat!


Nakamura hercegnő szavaival élve , ő azt mondta: december 21-én 3nappal és három éjjelen át fog zajlani az a időszak amikor mi a következő dimenzióba kerülünk!


Az idegenek eljövetele, lehet hogy hamarabb befog következni, mint hogy mi átlépjünk a következő dimenzióba!


De legkésőbb, 2013 elején fognak eljönni. Pontos időpontot nem ismerem.

2012. jún. 30. 11:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Érdekes. Bár aki ezt feltétel nélkül, minden bizonyíték nélkül elhiszi, nem különb a szkeptikusoknál... Én is tudnék ilyet csinálni bármikor, csak egy mikrofon kell hozzá meg megfelelő nyelvtudás.
2012. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ha úgy véled hogy mi át kerülünk egy másik dimenzioba 12. 21. étől, akkor szerencsétlen holdlakók nem látogathatnak meg minket mivel ahogy az ex dolgozó mondja primitivebbek a dimenzio ugró földönkivülieknél. mijen irigyek lesznek hogy nekünk csak ugy hipp hopp sikerül nekik meg fejlett technikávalsem :D
2012. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!