Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felvételről?


2012. júl. 1. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mi kellene, hogy legyen? Magyalerdőben ügyes kezű emberek dolgoznak.
2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Az hogy ez csak egy részlet a Roswell-i UFO katasztrófa túlélő felvételből. A teljesebb anyagot itt találod: http://www.youtube.com/watch?v=BDqw0QkwGKI&feature=related

Bár az eleje természetesen grafika, az állítólagos felvétel az 00:27-től kezdődik.

Nem tudom valódi e.....

2012. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
érdekes. nem rég került nyilvánosságra a KGB aktái közül. szakértők szerint a felvétel ténylegesen korabeli ('50-es évek környéki) a lény mimikája, mozgása tökéletesen ráillik egy intelligens élőlény viselkedésére. én konkrétan ennyit tudok.
2012. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Ez nem valódi nem adhatják ki hogy hogy néznek ki!Pedig valakik valamikor látták az ufokat de nem mutathatják meg az igazi felvételeket senkinek!
2012. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

„…a lény mimikája, mozgása tökéletesen ráillik egy intelligens élőlény viselkedésére…”


Igen, a lény mimikája, mozgása tökéletesen ráillik egy FÖLDI intelligens élőlény viselkedésére.


Egy más bolygóról érkező koránt sem biztos, hogy emberszerű. Ha elfogadjuk, hogy nem vagyunk egyedül, miért kell ragaszkodnunk ahhoz, hogy kinézetük, testfelépítésük is hasonló, mint a miénk? És ha szitakötőre emlékezeteznek? Vagy hiúzra?

2012. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valódi !
2012. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A földön nem sok intelligens lény van utolsó előtti :D

Ha ezek igazi felvételek akkor örülök hogy láttam őket ha meg nem akkor is tudom hogy valakik már láttak ilyen lényeket.De elég meggyőző a felvétel.Az eredeti film a földönkívüli test boncolásáról is eredetinek lett minősítve.

2012. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha igazi lenne már rég nem lenne fennt a világhálón! Ekkora bakit senki nem követne el,hogy ilyen kézzel fogható bizonyítékot ad ki a kezéből! Gondolkodjunk már kicsit!
2012. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
13:29-es! És aztán meg is lett cáfolva a boncolás valódisága....Kicsit jobban utána kéne olvasni a dolgoknak.
2012. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

09.17-esnek:


A világegyetemben mindenhol ugyanazok az evolúciós és fizikai törvények uralkodnak, ezért "ragaszkodunk" ahhoz az elképzeléshez, hogy az idegenek emberszerűek.

2012. júl. 2. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!