Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem lehetséges az, hogy az...

Nem lehetséges az, hogy az idegenek amiket észlelünk, mi magunk vagyunk?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy millió évekkel később képesek leszünk az időutazásra és meglátogatjuk őseinket? Vagy épp történelem óra folyik éjjelente a hálószobánkban? Mi még anno az egyetemen készítettünk egy kutatást, hogy a mostani környezeti viszonyok állandósulnak, hogyan fog változni az emberi faj. Emlékszem ilyeneket hoztunk fel, hogy az ülés és közlekedés következtében elcsökevényesednek az ujjaink, az elektromos cikkek kezelése miatt az ujjaink nőnek, a fülünk eltűnik (zaj hatása), szemünk megnő, mert más érzékszervünkre nem igazán tudunk hagyatkozni... Nos? Van az elméletben ráció?
2012. júl. 7. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ők a jövő régészei, genetikusai. Hisz rengeteg orvosi kísérletet hajtanak végre, vért vesznek a beszámolók szerint. Ha léteznek, elképzelhető, hogy igenis emberek.
2012. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ! Ezek gonosz annunakik,.
2012. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebből megkapod a választ:

http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

(Nézd végig mind a 19 részt)

2012. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nézd meg a videókat!
2012. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem, elég volt az első tíz perc. Lehet, hogy a tudomány témakörben kellett volna elhelyezni ezt a kérdést. Istenfélő ember vagyok, pusztán hiszem, hogy nem tudunk eleget az Univerzumról. Ami a videóban van, nem nekem való. Mindenesetre köszönöm a figyelmem felhívását! :)
2012. júl. 7. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.De,a testmagasságunk emelkedik,a mai fiatalok általában mind elhagyják növésben a szüleiket,szóval nem biztos,hogy mi lennénk a kis szürkék.
2012. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudnál még írni valamit erről a kutatásról?Vagy van fent róla valami az interneten?Ha eltűnik a fülünk,nem is fogunk hallani?Hogy érted,hogy megnő a szemünk,mert más érzékszervünkre nem tudunk hagyatkozni?
2012. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Istenfélő ember vagyok"


Istenfélő... Ebből az egy szavadból ki lehet olvasni, hogy milyen brutálisan át van mosva az agyad.

2012. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,át van mosva az agyam... -.- Az a hozzászólást az agyátmosós barátoknak írtam.


Nem hallottam még erről az elméletről, biztos létezik, nem hiszem, hogy új keletű, de mi csak az egyetemen tárgyaltuk. A szem megnagyobbodást arra értettük, hogy a sok piszok, por miatt az egyébként is gyatra szaglásunk és a zaj miatt károsodó hallásunk értelmüket vesztik, és mivel valamire muszáj hagyatkozni, erősödik a vizuális érzékelés. Ezek csak a mi -tanár által megerősített- gondolataink voltak. Ha találtok összefüggést megírhatjátok, szeretek ilyen dolgokon gondolkodni...

2012. júl. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!