Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ezt okozhatja...

Benedek98 kérdése:

Szerintetek ezt okozhatja valamilyen idegen? (lent)

Figyelt kérdés
biztos ti is átéltetek ilyet amikor valamit tudsz hogy hova teszel aztán amikor megnéze nincs ott 5 perc múlva meg ugyan ott van

2012. júl. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak képzelődsz? Lehet így tesztelnek...
2012. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosan tudommiről beszélsz, nálam le is eszik a perzsa szőnyeget. Biztosan démonok.
2012. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a papucsot is széttépik. Anyám szerint a kutya volt, pedig én mondtam, hogy nem. De majd akkor megmutatom neki a kérdést és biztos ő is elhiszi majd.
2012. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

most lehet hülyéskedni. de mjdnem rosszul lettem, amikor a mina a kislányom tlábfején megpillantottam egy piros színű anyajegyet. akkora volt, mint egy szög luka a falon. szabálytalan, igazi anyajegy-formájú. megtapogattam, nem volt domború. megnyálaztam az ujjam, elkenjem, hátha csak egy szósz v festéknyom. nem jött le. tudom, h léteznek ilyen piros színű anyajegyek, és állítólag elég veszélyesek is lehetnek, de felnőttkorra felszívódhatnak.

10-15 perc elteltével mondom a páromnak, és meg akarom mutatni, de sehol nem találtam. egész egyszerűen eltűnt onnan, a lábfejéről. még a hideg is kirázott.

teljesen biztos vagyok benne h ott volt és anyajegy volt. fogalmam sincs, mire gondoljak.

2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KMJ ***** válasza:
Alergia?
2012. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is démonok voltak, nem idegenek.

Esetleg az is benn van a pakliban, hogy egy gonosz szellem volt!

Ilyen csínytevéseket szoktak okozni a szellemek!

2012. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy gremlin van a lakásban.
2012. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 8. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Biztos az ufók csinálják. Elviszik a kolbászt, levágnak belőle egy kicsit, utána visszateszik...
2012. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hiyarant, mondom nem ufok, hanem démonok vagy szellemek voltak!
2012. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!